Producent: speed COMFORT
SpeedComfort Wentylator grzejnikowy Mono-Set
SpeedComfort Wentylator grzejnikowy Mono-Set
- Kolor produktu: Biały
Opis
Wentylator grzejnikowy SpeedComfort
Oszczędzanie jest przyjemne i nie musi być skomplikowane. Urządzenia SpeedComfort pomagają oszczędzać w prosty sposób
na zużyciu energii. Jest to korzystne dla portfela i klimatu.
SpeedComforts pasują uniwersalnie do większości grzejników i konwektorów. Wystarczy umieścić je pod grzejnikiem za pomocą magnesów. Można je też umieścić na konwektorze na dołączonych nóżkach. Inteligentny wentylator grzejnika sam się włącza i wyłącza. Twój dom osiąga temperaturę szybciej, bardziej równomiernie i komfortowo.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Wentylator |
| Typ produktu | Wentylator |
| Przeznaczenie | 50 - 70 cm |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Napięcie adaptera | 12 V |
| Zużycie prądu | 0,55 W |
| Poziom dźwięku | 20 dB |
| Przemieszczenie powietrza | 30 m³/h |
| Długość produktu | 340 mm |
| Wysokość produktu | 23 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Okres gwarancji | 10 lat(a) |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
SpeedComfort Wentylator grzejnikowy Mono-Set
Trwa wczytywanie...