SSD Patriot Viper PV593 M.2 PCI-E Gen5 x4 NVMe2 4TB
- Typ dysku SSD: M.2
- Pojemność pamięci SSD: 4 TB
- Interfejs: PCI Express 5.0
Dysk PV593 osiąga prędkości odczytu/zapisu do 14 000 / 13 000 MB/s, oferując 2x większą wydajność niż SSD Gen4 i 4x szybszą niż Gen3. Gwarantuje błyskawiczne uruchamianie gier, edycję wideo 4K i pracę z dźwiękiem bez opóźnień. W pełni kompatybilny z PCIe 4.0 i 3.0.
Dzięki nowoczesnemu kontrolerowi Silicon Motion SM2508 w technologii 6nm, dysk PV593 oferuje błyskawiczny transfer danych i inteligentne zarządzanie energią. Nawet przy długotrwałym obciążeniu pozostaje chłodny i stabilny, zapewniając niezawodność wymagającym graczom i twórcom.
Dysk PV593 w standardzie M.2 2280 gwarantuje szeroką kompatybilność z większością płyt głównych i zaawansowanych systemów. Niezależnie, czy korzystasz z platformy Gen3 czy Gen4 — podłącz, uruchom i ciesz się pełną mocą od pierwszego dnia.
Dzięki losowym prędkościom odczytu/zapisu 4K sięgającym 2 000K / 1 650K IOPS, dysk PV593 błyskawicznie przyspiesza uruchamianie systemu i wielozadaniowość. Od natychmiastowej dominacji w grach, przez płynną edycję dużych plików, po szybkie przełączanie aplikacji — Twoje działania są zawsze o krok przed resztą.
| NVMe wersja | 2.0 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 4 TB |
| Interfejs | PCI Express 5.0 |
| NVMe | Tak |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM) | 14000 MB/s |
| Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM) | 13000 MB/s |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows 11, Windows 10 |
| Współczynnik TBW | 3000 |
| Losowy odczyt (4KB) | 2000000 IOPS |
| Losowy zapis (4KB) | 1650000 IOPS |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 3,8 mm |
| Waga produktu | 11 g |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur., Chronić przed wilgocią., Nie demontować urządzenia samodzielnie. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | PV593P4TBM28H |