SSD Silicon Power S55 240GB 2.5" SATA3 7mm
205,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Pojemność pamięci SSD: 240 GB
- Typ dysku SSD: 2.5"
- Interfejs: Serial ATA III
- Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO): 550 MB/s
- Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO): 450 MB/s
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Silicon Power 240GB 2,5'' SATA SSD 7mm
S55 zapewnia konsekwentną wydajność, niskie zapotrzebowanie na prąd, niską temperaturę pracy, a także 10-sekundowy rozruch oraz odporność na wstrząsy. Ponadto, wykorzystanie oryginalnego, zaawansowanego kontrolera i synchronicznej pamięci Nand flash pozwala zdecydowanie skrócić czas uruchamiania się systemu i aplikacji.
Wiele wspieranych technologii
Dysk S55 to jeden z najlżejszych i najsmuklejszych dysków SSD tego rodzaju, z odpornością na wstrząsy i wibracje. Dodatkowo, technologia S.M.A.R.T. monitoruje system a technologia ECC oferuje najwyższe bezpieczeństwo danych.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Typ błysku NAND | TLC (Triple Level Cell) |
| Pojemność pamięci SSD | 240 GB |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Typ pamięci | TLC |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) | 550 MB/s |
| Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) | 450 MB/s |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM) | 460 MB/s |
| Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM) | 370 MB/s |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Usługa RAID | Tak |
| Korekcja ECC | Tak |
| Kolejkowaniem zadań (NCQ) | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy, Wytrzymały na wibracje |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 69,9 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Waga produktu | 63 g |
| Wibracje podczas pracy | 20 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Kolor produktu | Czarny |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur., Chronić przed wilgocią., Nie demontować urządzenia samodzielnie. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | SP240GBSS3S55S25 |
Rozwiń specyfikację
Opinie (1)
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Trwa wczytywanie...