SSD Silicon Power US75 2TB M.2 Gen4 7000/6500 MB/s
- Pojemność pamięci SSD: 2 TB
- Typ dysku SSD: M.2
- Interfejs: PCI Express 4.0
- Prędkość odczytu z nośnika: 7000 MB/s
- Prędkość zapisu nośnika: 6000 MB/s
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Wydajność na wyższym poziomie dzięki PCIe Gen 4x4 NVMe
Nasz dysk SSD PCIe Gen 4x4 NVMe pozwoli Ci przyspieszyć pracę twórczą. Zaprojektowany z myślą o twórcach treści, oferuje błyskawiczne prędkości odczytu/zapisu do 7000/6 500 MB/s, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla użytkowników o dużej mocy obliczeniowej. Zmaksymalizuj swoją produktywność i uwolnij swój kreatywny potencjał bez wysiłku.
Wydajność spotyka się z możliwościami
Zmaksymalizuj swój kreatywny potencjał dzięki US75. Dzięki przestrzeni dyskowej o pojemności do 4 TB możesz bez wysiłku przechowywać i uzyskiwać dostęp do projektów wideo, plików multimedialnych i zasobów kreatywnych, napędzając swoją podróż do tworzenia treści.
Elastyczne aktualizacje
Zwiększ swoją produktywność, gdziekolwiek jesteś, dzięki niewielkiej obudowie M.2 2280, która płynnie integruje się z laptopami, uwalniając szybkie prędkości przesyłania danych i umożliwiając twórcom treści pracę z szybkością i precyzją.
Niezawodna wydajność
Wbudowane funkcje bezpieczeństwa danych i korekcji błędów zapewniają integralność informacji i niezawodne rozwiązanie pamięci masowej. A SP Toolbox pomaga monitorować stan dysku, dostępną przestrzeń, temperaturę i nie tylko. Aby pomóc Ci pracować z pewnością siebie, wiedząc, że Twoje pliki są chronione.
Specyfikacja
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Tak |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7000 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 6000 MB/s |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 15000000 h |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 3,6 mm |
| Waga produktu | 8 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | SP02KGBP44US7505 |