Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Stabilizator FeiyuTech Summon+ z kamerą 4K do kamer sportowych Stabilizator FeiyuTech Summon+ z kamerą 4K do kamer sportowych Stabilizator FeiyuTech Summon+ z kamerą 4K do kamer sportowych Stabilizator FeiyuTech Summon+ z kamerą 4K do kamer sportowych

Stabilizator FeiyuTech Summon+ z kamerą 4K do kamer sportowych

0 | Opinie: 0

Produkt niedostępny
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą

Opis - Stabilizator FeiyuTech Summon+ z kamerą 4K do kamer sportowych

Nowy, udoskonalony Summon

Feiyu Tech Summon+ to nowa, udoskonalona i kompaktowa wersja, trzyosiowego gimbala ręcznego z wbudowaną kamerą 4K. Dzięki niej nagrasz płynne i pozbawione drgań ujęcia w wysokiej rozdzielczości nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

stabilizator Summon.jpg

Doskonała konstrukcja

Pomysłowo zaprojektowana konstrukcja zapewnia łatwy dostęp do portów komunikacyjnych (micro SD, micro USB, micro HDMI) oraz ekranu samej kamerki 4K, co znacznie podnosi komfort użytkowania urządzenia.

stabilizator Summon 2.jpg

Mistrzowskie udoskonalenia

Stabilizator Summon+ wyposażono w szereg udogodnień w tym nową matrycę Panasonic, moduł Wi-Fi, mikrofon oraz funkcję automatycznej panoramy.

Summon+ oferuje aż trzy tryby pracy, w których kamera skierowana jest nieruchomo w jedną stronę lub płynnie podąża za ruchem operatora. Ustawienie kamery w pożądanej pozycji umożliwia praktyczny i wygodny joystick. Stabilizator oferuje również użyteczną funkcję: pracy w odwróconej pozycji i wypoziomowania.

Przełączanie pomiędzy trybami pracy stabilizatora jest naprawdę intuicyjne. Odbywa się za pomocą przycisku funkcyjnego umieszczonego na uchwycie gimbala. O wybranym trybie oraz poziomie naładowania akumulatora informuje LED-owy wskaźnik znajdujący się nad joystickiem.

Trzy tryby pracy gimbala


płynne podążanie za ruchem operatora na osi "pan" – osie "tilt" i "roll" zablokowane

płynne podążanie za ruchem operatora na osiach "tilt" i "pan" – oś "roll" zablokowana

wszystkie osie zablokowane – kamera utrzymuje stałe położenie i kierunek
Nowe, jeszcze lepsze funkcje.
Wbudowana kamera wyposażona w nowy sensor marki Panasonic umożliwi Ci nagrywanie filmów i wykonywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Oferuje również wiele przydatnych funkcji, takich jak: „slow motion”, interwałometr - "timelapse", tryb zdjęć seryjnych oraz samowyzwalacz. Możesz ustawić balans bieli, kąt widzenia kamery, korekcję dystorsji obiektywu oraz rozdzielczość rejestrowanego materiału. Przełączanie pomiędzy trybami pracy kamery (zdjęcia/film) umożliwia przycisk znajdujący się na górze obudowy kamery.

stabilizator Summon 3.jpg

Gimbal otrzymał także diodę wspomagającą rejestrację materiału w trudnych warunkach oświetleniowych oraz dodatkowy mikrofon poprawiający jakość dźwięku.

Wbudowana kamera 4K posiada dwucalowy wyświetlacz o rozdzielczości 320 x 240 pikseli umożliwiający podgląd rejestrowanego materiału. Nawigacja po menu kamery realizowana jest przy pomocy przycisku funkcyjnego oraz joysticka. Do rozpoczęcia i zakończenia nagrywania oraz wykonania zdjęcia służy oddzielny przycisk.

Wbudowany w gimbal moduł Wi-Fi oraz aplikacja na urządzenia mobilne dostępna na stronie producenta umożliwiają zdalne sterowanie funkcjami i parametrami pracy gimbala. Po podłączeniu kont portali społecznościowych udostępniane nagranych filmów staje się jeszcze szybsze i prostsze.

stabilizator Summon 4.jpg

Nowa, większa bateria, to jeszcze więcej Twoich nagrań

Stabilizator zasilany jest pojedynczym akumulatorem ICR 22650 o pojemności 3000 mAh. Dodatkowo możesz zasilać urządzenie z zewnętrznego power banka poprzez wbudowany interfejs micro USB.

W zestawie znajdziesz

Feiyu Tech Summon+
dekielek do obiektywu
akumulator ICR 22650
kabel USB – micro USB
dedykowana walizeczka

Specyfikacja - Stabilizator FeiyuTech Summon+ z kamerą 4K do kamer sportowych
ProducentFeiyuTech
PrzeznaczenieKamery sportowe
Mocowanie1/4 cala
Ilość trybów pracy3
SterowanieJoystick
3 przyciski
KomunikacjaWiFi
Pojemność baterii3000 mAh
Szerokość97 mm
Wysokość232 mm
Głębokość81 mm
Kolor głównyCzarny
Waga350 g
GwarancjaGwarancja Producenta 24 miesiące
Dodatkowe informacjeW zestawie z kamerą 4K
Przysłona f/2.8

Opinie - Stabilizator FeiyuTech Summon+ z kamerą 4K do kamer sportowych

Ocena produktu: Stabilizator FeiyuTech Summon+ z kamerą 4K do kamer sportowych

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

DJI Kingston Manta Panasonic SanDisk Sony Toshiba
do góry