Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

O nas

Cenimy profesjonalizm i nowoczesność
SFERIS to dynamicznie rozwijająca się specjalistyczna sieć sprzedaży detalicznej oferująca produkty elektroniki użytkowej: komputery, smartfony, tablety, RTV-AGD oraz FOTO-VIDEO. Nasz zgrany zespół tworzą profesjonaliści i pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Na rynku istniejemy już od 22 lat, a od 2007r. jesteśmy częścią Grupy ACTION S.A, notowanej na GPW. Zespół świetnie przygotowanych Doradców w myśl hasła „Zaufaj Ekspertom” dba o satysfakcję Klientów oferując nowoczesne produkty oraz pakiet udogodnień, takich jak możliwość zakupu w korzystnych ratach, leasingu, ubezpieczeniem produktów a także płatności szybkim przelewem poprzez platformę PayU.
Rozwój sieci na obszarze całej Polski oraz nowoczesne projekty e-commerce to najważniejsze punkty naszej strategii - zaufanie Klientów rośnie wraz z kolejnymi innowacyjnymi pomysłami.
Spółka jest zdobywcą znaczących nagród:

  • „Laur Konsumenta Dekady 2004-2014” dla najlepszych firm konkursu „Laur Klienta”;
  • „Złoty Laur Klienta” w kategorii „Sklepy Komputerowe” w 4 ostatnich edycjach konkursu (2010, 2011, 2012, 2013).
  • Miejsce w elitarnym gronie Gazel Biznesu za najdynamiczniejszy rozwój na rynku w latach 2010-2012;
  • Laureat konkursu „Bezpieczny eSklep” latach 2011 i 2012, dzięki jakości i rzetelności świadczonych przez sklepy internetowe usług.

Zaufaj Ekspertom!

do góry