Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Zwroty i reklamacje

Formularz Zgłoszeniowy


W celu zapewnienia szybkiej weryfikacji, zachęcamy do składania zgłoszeń gwarancyjnych, pogwarancyjnych, odstąpień od umowy bądź zgłoszeń z tytułu ubezpieczenia poprzez Formularz Zgłoszeniowy.
W razie problemów zgłoszenia można składać również drogą mailową:

 1. Wykonywanie obowiązków reklamacyjnych wynikających ze sprzedaży towarów przez Internet niezależnie od asortymentu takich jak obsługa i rozliczania prosimy kierować do Działu Reklamacji Magazynowych na adres zwroty.reklamacje@sferis.pl. Dotyczy:
  • Zagubionych paczek
  • Nieprawidłowy opis towaru
  • Zamiany towarów
  • Uszkodzeń spedycyjnych
  • Braki w przesyłkach
  • Ubezpieczeń, np. Compensa
  • Rękojmi, kiedy związana jest ze spedycją
  • Odstąpień od umowy, zwroty 14-dniowe
  • Udzielanie telefonicznie oraz mailowo precyzyjnych i wyczerpujących odpowiedzi dotyczących tematów związanych z pracą Działu Reklamacji Magazynowych.
 2. W celu dokonania zgłoszenia z tytułu z tytułu rękojmi prosimy o zapoznanie się z zapisem w regulaminie (paragraf 10 Procedura reklamacji).

Kontakt do Działu Serwisu

Dział serwisu pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Adres serwisu

SERWIS Action SA
Zamienie, ul Dawidowska 10
05-500 Piaseczno

Reklamacje pisemne należy składać wyłącznie na powyższy adres.
Zwracamy uwagę, że w przypadku odsyłania rzeczy zwracanych za pośrednictwem osób trzecich (np. firm kurierskich) może ona ulec uszkodzeniu. W związku z tym rzecz należy odpowiednio zabezpieczyć przed uszkodzeniami fizycznymi.
W przypadku chęci skorzystania z usług firm kurierskich koniecznym będzie nadanie przesyłki zgodnie z warunkami świadczenia usług przez te firmy. W szczególności częstym wymaganiem firm kurierskich jest przekazanie rzeczy na palecie, co jest droższą usługą niż zwykła przesyłka pocztowa.

Koszt odstąpienia od umowy produktów szczególnych

Szacunkowa wysokość kosztów w przypadku odstąpienia od umowy zakupu produktów, które ze względu na swój charakter (gabaryt, wagę) nie mogą być w trybie zwykłym odesłane pocztą (w szczególności: duże AGD, RTV) wynosi 200zł brutto.

Regulamin sklepu internetowego sferis.pl

do góry