Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Ekspresowa dostawa z Polski Ponad 20 tys. produktów Raty 0%
Steel Division: Normandy 44 - wersja cyfrowa Podstawa - K00525

Steel Division: Normandy 44 - wersja cyfrowa Podstawa - K00525

0 | Opinie: 0

Dostępne kolory:
PRODUKT DOSTĘPNY

Opis - Steel Division: Normandy 44 - wersja cyfrowa Podstawa - K00525


#Steel Division: Normandy 44 - wersja cyfrowa

Steel Division: Normandy 44

Steel Division: Normandy 44 to taktyczna strategia czasu rzeczywistego (RTS) stworzona przez studio Eugen Systems, autorów takich tytułów jak seria Wargame oraz R.U.S.E. Ta nowa gra pozwoli graczom objąć dowodzenie nad szczegółowymi, zgodnymi z realiami historycznymi czołgami, jednostkami piechoty i pojazdami w szczytowym okresie II wojny światowej. Gracze mogą poddać testowi swoje zdolności taktyczne przeciwko kilku przeciwnikom w wielkich wieloosobowych bitwach lub przeciwko wrogom w wymagającej jednoosobowej kampanii.

Wybierz swoją stronę:

Steel Division: Normandy 44 pozwala graczom przejąć kontrolę nad legendarnymi dywizjami z sześciu różnych krajów, takimi jak amerykańska 101. Dywizja Powietrznodesantowa, niemiecka 21. Dywizja Pancerna lub kanadyjska 3. Dywizja, podczas inwwazji na Normandię w 1944 roku.

#Steel Division: Normandy 44 - wersja cyfrowa
#Steel Division: Normandy 44 - wersja cyfrowa

Dowodź ponad 400 zgodnymi z historią jednostkami:

Niezależnie od tego czy będą walczyć o kontrolę w intensywnych wieloosobowych bitwach dla maksymalnie 20 graczy, grać w pojedynkę lub współpracować ze znajomymi w meczach rankingowych, gracze będą musieli koordynować zbiorem wiernych historii jednostek piechoty, czołgów, samolotów i pojazdów wsparcia, by odpierać ataki jednostek wroga w tej taktycznej strategii czasu rzeczywistego.

Realistyczna taktyka:

Bitwy dzielą się na trzy odrębne fazy, w których różne jednostki odblokowują się z czasem, symulując ruchy prawdziwych armii i dodając różnorodność do stale zmieniającego się teatru wojny. Dynamiczna linia frontu przedstawia ruchy konfliktu. Przygnieć ogniem piechotę twojego wroga, by zyskać przewagę i zmusić go do ucieczki, lub przebić się dzięki perfekcyjnie zrealizowanemu planowi.

#Steel Division: Normandy 44 - wersja cyfrowa
#Steel Division: Normandy 44 - wersja cyfrowa

Rzeczywiste otoczenie:

Korzystając z możliwości najnowszej odsłony autorskiego silnika IRISZOOM studia Eugen, gracze mogą płynnie przechodzić z taktycznego lotniczego widoku do zbliżenia na pojedynczą jednostkę, i zobaczyć 400 rzeczywistych modeli pojazdów i jednostek piechoty zaprojektowanych z dbałością o historyczne detale i dokładność. Mapy zostały przygotowane w oparciu o autentyczne zdjęcia zwiadu lotniczego Normandii w 1944 roku, zmuszając do korzystania z realnych taktyk i strategii do ich opanowania.

Przewyższ w planowaniu, Przechytrz, Przygnieć ogniem:

Od dostosowania grupy bojowej po rozmieszczenie jednostek i manewrowanie, wygrywanie bitew wymaga sprytu i strategii, nie tylko samej siły ognia. Każda utracona jednostka powoduje stale rosnącą taktyczną niekorzyść, a gracze będą musieli walczyć o zdobycie – i utrzymanie – przewagi. Od dowodzenia historycznie zgodnych jednostek piechoty, czołgów i pojazdów, po rozlokowanie wojsk i bitwy w czasie rzeczywistym z przeciwnikiem, gracze będą musieli być sprytni i zaradni, by zwyciężyć. Każda jednostka się liczy w toku bitew, a sama siła ognia nie wystarczy, by osiągnąć zwycięstwo. Niezależnie od tego, czy będą obserwować całe pole bitwy z lotu ptaka, czy podążać za pojedynczym czołgiem, gracze będą musieli odpowiednio kontrolować zmieniającą się sytuację na linii frontu, by przeprowadzać zasadzki i robić postępy.

© 2017 All Rights Reserved

Steel Division: Normandy 44

Opis ogólny
Wydanie gryPodstawowy
MotywWorld War II
Wersja językowaAngielski
Francuska
Hiszpański
Niemiecki
Rosyjski
PlatformaPC
Rodzajstrategiczne gry czasu rzeczywistego
WykonawcaEugen Systems
Data wydania (DD/MM/RRRR)23/5/2017
Klasyfikacja ESRBpowyżej 13 lat
Rating PEGI16
Tryb multiplayerTak
Typ tryby MultiplayerOnline
Rodzaj dystrybucjiSteam
Wymagania systemowe
Wirtualna rzeczywistość (VR) słuchawki są wymaganeNie
Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej32000 MB
Minimalna ilość pamięci RAM3000 MB
Minimalny procesorIntel Core i3-2100 (3.1 GHz)
Minimalna pamięć adaptera grafiki1024 MB
Minimalne wymagania systemowe64-bit Windows 10 / 8.1 / 7 with Service Pack 1
Zalecany procesorIntel i5-2300
Zalecana pamięć RAM4000 MB
Zalecana ilość wolnej pamięci komputerowej32 GB
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - Steel Division: Normandy 44 - wersja cyfrowa Podstawa - K00525

Ocena produktu: Steel Division: Normandy 44 - wersja cyfrowa Podstawa - K00525

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT SanDisk Sony Trust
do góry