Suszarka do włosów PHILIPS BHD 302/30
- Ilość prędkości: 3
- Ilość ustawień ciepła: 3
- Funkcja strumienia chłodnego powietrza: Tak
- Funkcja jonizacji: Nie
- Kolor produktu: Czarny
- Długość przewodu: 1,8 m
- Moc: 1600 W
Skuteczne suszenie w niższej temperaturze. Wyjątkowa nasadka ThermoProtect skutecznie miesza ciepłe i chłodne powietrze, zapewniając codzienną pielęgnację.
Ta suszarka do włosów o mocy 1600 W generuje przepływ powietrza o optymalnym natężeniu, dzięki czemu każdego dnia możesz cieszyć się pięknymi włosami.
Wyjątkowa nasadka ThermoProtect skutecznie miesza ciepłe i chłodne powietrze, zapewniając codzienną pielęgnację. Szybko suszy włosy jednocześnie obniżając temperaturę o 10°C.
Ta suszarka zapewnia 3 wstępnie wybrane kombinacje temperatury i prędkości, dzięki czemu można szybko i łatwo osiągnąć idealny styl.
Ustawienie chłodnego powietrza zapewnia strumień chłodnego powietrza, w celu wykończenia fryzury i nadania jej ostatecznego kształtu.
Dyfuzor rozprowadza strumień powietrza po włosach, zwiększając ich objętość i zmniejszając puszenie podczas suszenia. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, trzymaj dyfuzor blisko skóry głowy, przy cebulkach włosów. Delikatne wypustki masujące dyfuzora zwiększają objętość, maksymalizują grubość, sprężystość i ułatwiają układanie loków.
| Ilość prędkości | 3 |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Silnik | DC |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Funkcja jonizacji | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Wieszak typ | Kółko do wieszania |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Moc | 1600 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Końcówka koncentratora | Nie |
| Nakładka dyfuzora | Tak |
| Liczba nasadek | 2 |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku., Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania., Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |