Suszarka do włosów PHILIPS EssentialCare BHC 010/00
- Ilość prędkości: 3
- Ilość ustawień ciepła: 3
- Funkcja strumienia chłodnego powietrza: Tak
- Funkcja jonizacji: Nie
- Kolor produktu: Czarny
- Długość przewodu: 1,5 m
- Moc: 1200 W
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Suszarka do włosów Philips EssentialCare BHC010/00
Nowa suszarka do włosów firmy Philips Essential Care jest urocza, kompaktowa i wydajna. Moc 1200W umożliwia delikatne i szybkie suszenie włosów. Elastyczne ustawienia pielęgnacji są zaprojektowane tak, aby sprostać różnym potrzebom suszenia i zapewnić dodatkową pielęgnację.
Ochrona termiczna
Ustawienie ThermoProtect zapewnia optymalną temperaturę suszenia, jednocześnie zapewniając dodatkową ochronę. Połączenie optymalnego przepływu powietrza i ciepła ThermoProtect pozwala szybko wysuszyć włosy bez przegrzewania, utrzymując naturalny poziom nawilżenia włosów, zapewniając lśniące, zdrowo wyglądające włosy.
Ustawienie chłodnego powietrza
Ustawienie chłodnego powietrza pozwala suszyć włosy w stosunkowo niskiej temperaturze, aby zminimalizować uszkodzenia, co jest odpowiednie w przypadku włosów cienkich, suchych i zniszczonych.
3 ustawienia suszenia
Ta kompaktowa suszarka do włosów oferuje 3 wstępnie wybrane ustawienia temperatury i prędkości, aby zapewnić chłód, pielęgnację lub szybkie suszenie
Specyfikacja
| Ilość prędkości | 3 |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Liczba ustawień | 3 |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Funkcja jonizacji | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Wieszak typ | Kółko do wieszania |
| Składany uchwyt | Tak |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Moc | 1200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 V |
| Pobór mocy | 1200 W |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Nakładka dyfuzora | Nie |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |