Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Nagradzamy opinie - Oceniaj produkty i wygrywaj nagrody - weź udział w konkursie!

Jeszcze do niedawna w naszych domach królowały tradycyjne żarówki, które dość regularnie przepalały się, w związku z czym nieustannie musieliśmy wymieniać je na nowe. Dziś odchodzi się od tego rodzaju źródeł oświetlenia w domach, mieszkaniach, biurach i innych lokalach użytkowych. Zastępują je świetlówki kompaktowe, które nie tylko służą nam znacznie dłużej, ale również zużywają zdecydowanie mniej (około 80% mniej) energii elektrycznej.

Świetlówki kompaktowe - energooszczędne oświetlenie dla Twojego domu

Nowoczesne żarówki są energooszczędne, a także wyróżniają się długą żywotnością – możemy z nich korzystać od 6 tys. do nawet 15 tys. godzin. Warto jednak pamiętać, że na świetlówkach kompaktowych negatywnie odbija się ich częste włączanie i wyłączanie. Do wyboru mamy te, które są źródłem światła ciepłego lub zimnego, spiralnie zakręcone ku górze bądź nieco bardziej kuliste, przypominające tradycyjne żarówki.

Filtry

Cena

Świetlówki kompaktowe

Ilość produktów: 0

Domyślnie

Brak produktów spełniających podane kryteria

Domyślnie

Zaufani Producenci

ACTIS ACTIVEJET Blaupunkt D-Link FIBARO KARCHER TP-Link VILEDA
do góry