Switch CUDY GS1005P
- Ilość portów Fast Ethernet (PoE): 4
- Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów: 1
CUDY GS1005P został zaprojektowany specjalnie dla klientów, którzy chcą w prosty sposób zarządzać siecią w swoim domu lub biurze. Switch posiada 5 portów 10/100/1000 Mbps zgodnych z IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, które oferują wyższe prędkości transmisji i umożliwiają klientom natychmiastową modernizację do hybrydowego środowiska szybkich sieci. Obsługuje prędkość transmisji danych wśród zakresu do 100 Mbps, zdolne do obsługi szeregu urządzeń sieciowych, takich jak laptopy do gier, komputery stacjonarne, stacje robocze, serwery, urządzenia sieciowej pamięci masowej (NAS) lub punkty dostępu bezprzewodowego IEEE. CUDY GS1005P jest wyposażony w przyjazny dla użytkownika interfejs internetowy, który umożliwia szybkie przeprowadzenie konfiguracji i zarządzania. Umożliwia on również konfigurację kopii zapasowych i aktualizacji oprogramowania sprzętowego, zapewniając niezawodne działanie sieci i umożliwiając powrót do pracy. Switch CUDY GS1005P posiada konstrukcję bez wentylatora, która zapewnia cichą pracę i większą niezawodność w czasie bez ruchomych części.
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 5 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Ilość portów przyłączeniowych | 1 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 10 Gbit/s |
| Wielkość tabeli adresów | 2000 wejścia |
| Zakres przekazywania pakietów (1 Gbps) | 1488000 pps |
| Zakres przekazywania pakietów (100 Mbps) | 148800 pps |
| Zakres przekazywania pakietów (10 Mbps) | 14880 pps |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | Metal |
| Diody LED | Działanie, Link, PoE, Zasilanie |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Bez wiatraka | Tak |
| Źródło zasilania | AC/DC |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Napięcie wejściowe DC | 48 - 57 V |
| Pobór mocy | 5 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 4 |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 1 |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 60 W |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Szerokość produktu | 119 mm |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Przewody | Prąd przemienny, DC |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy ani nie próbuj naprawiać samodzielnie., Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio wentylowane podczas działania., Produkt nie nadaje się do wyrzucenia do zwykłego śmietnika. Przekaż zużyty sprzęt elektroniczny do punktu utylizacji zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | GS1005P |