Producent: CUDY
Switch CUDY GS1010PS2 8-GbE PoE z 2 portami
Switch CUDY GS1010PS2 8-GbE PoE z 2 portami
- Ilość portów Fast Ethernet (PoE): 8
CUDY GS1010PS2 to wydajny i niezawodny przełącznik sieciowy PoE, zaprojektowany z myślą o małych i średnich sieciach firmowych, systemach monitoringu oraz instalacjach smart building. Urządzenie umożliwia jednoczesną transmisję danych i zasilanie urządzeń sieciowych za pomocą jednego kabla Ethernet.
Switch oferuje 8 portów Gigabit Ethernet PoE, idealnych do podłączania kamer IP, punktów dostępowych WiFi, telefonów VoIP czy innych urządzeń zgodnych ze standardem PoE. Dodatkowe 2 porty uplink zapewniają stabilne połączenie z routerem lub innym przełącznikiem sieciowym.
Dzięki solidnej konstrukcji oraz stabilnej pracy 24/7, CUDY GS1010PS2 sprawdzi się zarówno w środowiskach biurowych, jak i w instalacjach monitoringu wizyjnego.
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 10 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Ilość slotów Modułu SFP | 2 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Obsługa 10G | Nie |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T, 1000BASE-X |
| Obsługiwane typy kabli | Cat3, Cat5, Cat5e |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 24 Gbit/s |
| Prędkość przekazywania | 17,856 Mpps |
| Wielkość tabeli adresów | 2048 wejścia |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Diody LED | Link, Zasilanie |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Obsługa PoE | Tak |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 8 |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Głębokość produktu | 161 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 934 g |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | GS1010PS2 |