Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD AGD do łazienki Szczoteczki do zębów Szczoteczka PHILIPS HX9631/16 ExpertClean

Szczoteczka PHILIPS HX9631/16 ExpertClean

AGDPHISDZ0181_1.jpg
AGDPHISDZ0181_6.jpg
AGDPHISDZ0181_7.jpg
AGDPHISDZ0181_2.jpg
AGDPHISDZ0181_5.jpg
AGDPHISDZ0181_12.jpg
AGDPHISDZ0181_4.jpg
AGDPHISDZ0181_3.jpg
AGDPHISDZ0181_11.jpg
AGDPHISDZ0181_10.jpg
AGDPHISDZ0181_13.jpg
AGDPHISDZ0181_8.jpg
AGDPHISDZ0181_9.jpg
AGDPHISDZ0181_1.jpg
AGDPHISDZ0181_6.jpg
AGDPHISDZ0181_7.jpg
AGDPHISDZ0181_2.jpg
AGDPHISDZ0181_5.jpg
AGDPHISDZ0181_12.jpg
AGDPHISDZ0181_4.jpg
AGDPHISDZ0181_3.jpg
AGDPHISDZ0181_11.jpg
AGDPHISDZ0181_10.jpg
AGDPHISDZ0181_13.jpg
AGDPHISDZ0181_8.jpg
AGDPHISDZ0181_9.jpg
Produkt Produkt niedostępny
InPost Paczkomaty 24/7
BLIK
Przelew online
Google Pay

Opis

Szczoteczka do zębów Philips HX9631/16 ExpertClean

Utrzymanie dobrych nawyków szczotkowania zębów jest trudne. ExpertClean prowadzi Cię pomiędzy kolejnymi przeglądami dentystycznymi. Dzięki wbudowanym inteligentnym czujnikom będziesz wiedzieć, kiedy dostosować siłę nacisku, a dzięki raportowi postępów z aplikacji będziesz trzymać się swojej rutyny szczotkowania.

Usuwa do 10 razy więcej płytki nazębnej, zapewniając dokładne czyszczenie

Dzięki główce szczoteczki wiesz, że zapewniasz sobie najlepsze możliwe czyszczenie. Miękkie, elastyczne włosie dopasowuje się do kształtu zębów, zapewniając 4x więcej kontaktu z powierzchnią i do 10x więcej usuwania płytki nazębnej w trudno dostępnych miejscach.

Do 7 x zdrowsze dziąsła w ciągu zaledwie 2 tygodni

Skup się na poprawie zdrowia swoich dziąseł dzięki główce szczoteczki G3 Premium Gum Care. Mniejszy rozmiar i włosie skoncentrowane na linii dziąseł to najlepszy sposób na zapobieganie chorobom dziąseł w tym obszarze. Użytkownicy tej główki szczoteczki mają do 100% mniej stanów zapalnych dziąseł i do 7 x zdrowsze dziąsła w ciągu zaledwie dwóch tygodni.

Wskazówki dotyczące tworzenia i utrzymywania zdrowych nawyków

ExpertClean daje Ci wskazówki, których potrzebujesz, aby wypracować i utrzymać zdrowy nawyk szczotkowania zębów pomiędzy kolejnymi wizytami kontrolnymi. Wbudowane inteligentne czujniki informują, kiedy zbyt mocno naciskasz, a dzięki połączeniu szczoteczki z aplikacją Sonicare spersonalizowany raport postępów pomaga śledzić, jak bardzo poprawiłaś się z czasem.

Spersonalizowane doświadczenie w szczotkowaniu zębów

Urządzenie ExpertClean posiada programy czyszczące Clean, White+, Gum Health i Deep Clean+, które zaspokajają potrzeby związane z pielęgnacją zębów: program czyszczący "Clean" do wyjątkowego codziennego czyszczenia, program czyszczący "White+" do usuwania przebarwień, program czyszczący "Gum Health" do delikatnego czyszczenia wzdłuż linii dziąseł oraz program czyszczący "Deep Clean+" do ożywczego czyszczenia gruntownego. Dzięki trzem poziomom intensywności możesz znaleźć ustawienie, które najbardziej Ci odpowiada - wyższa intensywność dla jeszcze dokładniejszego czyszczenia lub niższa intensywność dla wrażliwych zębów.

Technologia BrushSync automatycznie wybiera najlepszy dla Ciebie program czyszczenia

Inteligentne główki szczoteczki zapewniają, że używasz odpowiedniego programu czyszczenia i odpowiedniego poziomu intensywności, aby uzyskać najlepsze możliwe czyszczenie. Załóżmy na przykład, że używasz główki szczoteczki G3 Premium Gum Care. Technologia BrushSync w ExpertClean automatycznie synchronizuje główkę szczoteczki z programem czyszczenia „Gum Health”, aby utrzymać zdrowe i czyste dziąsła.

Ostrzega, gdy naciskasz zbyt mocno

Możesz nie zauważyć, jeśli szczotkujesz zbyt mocno, ale ExpertClean to zrobi. W przypadku zbyt dużego nacisku końcówka szczoteczki do zębów będzie delikatnie wibrować. Przypomni Ci to o delikatniejszym szczotkowaniu i pozwól główce szczoteczki wykonać całą pracę. Ta funkcja pomogła 7 na 10 osób w poprawieniu sposobu czyszczenia.

Dzięki tej funkcji zawsze wiesz, kiedy wymienić główki szczoteczki

Wszystkie główki szczoteczki z czasem się zużywają, dlatego zawsze należy dbać o to, by Twoje główki nadal prawidłowo czyściły. Nasza technologia BrushSync zapamiętuje, jak długo używasz główki szczoteczki i jak intensywnie szczotkujesz. Funkcja przypomnienia BrushSync na rękojeści i krótki sygnał dźwiękowy powiadomią o konieczności wymiany główki szczoteczki.

Skuteczna w walce z płytką nazębną, delikatna dla dziąseł

Dzięki główce szczoteczki Premium Plaque Defense szczotkujesz dokładniej niż kiedykolwiek wcześniej. Miękkie, elastyczne boki i włosie idealnie dopasowują się do kształtu zębów, zapewniają 4-krotnie większy kontakt z powierzchnią, a także czyszczą trudno dostępne miejsca.

Dokładne czyszczenie przy jednoczesnej ochronie wrażliwych dziąseł

Główka szczoteczki G3 Premium Gum Care została zaprojektowana, aby poprawić stan dziąseł. Mniejszy rozmiar i włosie wyrównane z linią dziąseł zapewnia delikatne, ale skuteczne czyszczenie linii dziąseł, gdzie często zaczyna się choroba dziąseł.

Specyfikacja

Typ szczoteczki do zębów Soniczna szczoteczka do zębów
Regulowana prędkość Tak
Częstotliwość obrotów szczoteczki do zębów 62000 ruchów na minutę
Wbudowany zegar Tak
Liczba trybów szczotkowania zębów 4
Tryby szczoteczki Głębokie czyszczenie, Wybielający
Czujnik nacisku Tak
Kolor produktu Czarny
Irygator Nie
Odpinana główka Tak
Obsługa aplikacji mobilnych Tak
Źródło zasilania AC/Bateria
Zasilany baterią Tak
Technologia baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Rodzaj baterii Wbudowana bateria
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym 336 h
Napięcie wejściowe AC 110 - 220 V
Częstotliwość wejściowa AC 110-220 В
Liczba dołączonych rączek 1 szt.
Główki szczoteczki w zestawie 2 szt.
Nici dentystyczne w zestawie Nie
Torba podróżna Tak
Ładowarka Tak
Etui do ładowania Tak
Ilość ładowarek 1
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Szczoteczka PHILIPS HX9631/16 ExpertClean

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.