TACENS MARS MPB1000PSI 1000W DC-DC ATX 3.1 PCIe 5.1
- Łączna moc: 1000 W
- Typ okablowania: W pełni modułowy
- Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Gold
- Rodzaj zasilacza (PSU): ATX
- Średnica czaszy wentylatora: 14 cm
Możesz być zainteresowany również:
-
Przedłużacz elek. na zwijaku 20m YT-81221 YATO
299,00 zł -
ACJ LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 12Gn 3m CZARNA
176,90 zł -
UNITEK PRZEDŁUŻACZ USB 3.0 AM-AF 2M, Y-C459GBK
19,49 zł -
LANBERG KABEL USB 2.0 TYPE-C(M)-AM 1M, CZARNY
4,90 zł -
Went. NOCTUA 140mm NF-A14 IndustrialPPC-3000 PWM
131,11 zł -
Wentylator NOCTUA NF-A4X20 40x20 mm PWM
63,36 zł
Opis
ZASILACZ TACENS MARS MPB1000PSI 1000 W DC-DC ATX 3.1 PCIe 5.1
Tecent Mars MPB1000PSI to niezwykle wydajny modułowy zasilacz o mocy 1000 W dedykowany dla nawet najbardziej wymagających systemów.
Inteligentna modułowa konstrukcja, wysokiej klasy japońskie kondensatory Toshin Kyogo 105º wraz z certyfikacją 80 Plus Gold gwarantują prawidłową instalację, wyjątkową stabilność i optymalne zarządzanie energią. Wydajne i bezpieczne zasilanie kart graficznych nowej generacji zapewnia natywne złącze 12V 2x6 z obsługą PCIe 5.1.
Wentylator 140 mm SI Extreme Silence i rozbudowany system chłodzenia AI2-RPM zapewnia odpowiednie chłodzenie, z pomocą ucznia maszynowego i sztucznej inteligencji dynamicznie dostosowując prędkość wentylatora co zapewnia wysoki poziom rozpraszania ciepła przy ultra cichej pracy.
CERTYFIKAT 80 PLUS GOLD
Wysoką klasę i najwyższe osiągi zasilacza Tecent Mars MPB1000PSI potwierdza certyfikat 80Plus Gold oznaczający sprawność energetyczną na poziomie ponad 90%.
Maksymalne wykorzystanie dostępnej mocy przy odpowiednim rozpraszaniu ciepła pozwala zoptymalizować zużycie energii, wydłużyć żywotność komponentów i zapewnić stabilną, wydajną pracę nawet w najbardziej wymagających sprzętowych konfiguracjach.
CICHA PRACA Z EXTREME SILENCE AI2-RPM
Zaawansowana technologia AI2-RPM przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, na bieżąco dostosowuje prędkość wentylatora, aby osiągnąć doskonałą równowagę między wydajnym chłodzeniem a absolutną ciszą.
Za chłodzenie odpowiada wyjątkowy wentylator SI Extreme Silence o średnicy 140 mm, posiadający rdzeń z miedzi i aluminium oraz łożyska FDB, które minimalizują tarcie i zapewnia płynną, wydajną pracę bez zbędnego hałasu.
Specyfikacja
| Łączna moc | 1000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Prąd wejściowy | 15 A |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Liczba szyn +12 V | 1 |
| Łączna moc (+3.3 V) | 150 W |
| Łączna moc (+12 V) | 1000 W |
| Łączna moc (+5 V) | 150 W |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 83,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Wydajność | 90% |
| Funkcje ochrony zasilania | No load operation, Nadprądowe, Zabezpieczenie przeciążeniowe, Over total voltage, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Przeładowanie, Krótkie spięcie, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Liczba złączy EPS | 2 |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Poziom hałasu | 14 dB |
| Technologia łożysk | FDB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Przewody | Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Certyfikaty zgodności | CE, RoHS, TÜV mark |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Waga produktu | 1,75 kg |
| Szerokość opakowania | 258 mm |
| Głębokość opakowania | 136 mm |
| Wysokość opakowania | 206 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |