TECHLY ADAPTER/KABEL SIECIOWY USB-C NA GIGABIT ETHERNET RJ45 1M
85,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Długość kabla: 1 m
- Złączka 1: USB Typu-A
- Złączka 2: RJ-45
Specyfikacja
| Kolor produktu | Srebrny, Czarny |
| Długość kabla | 1 m |
| Standard kabla | Cat6 |
| Izolacja kabla | F/UTP (FTP) |
| Złączka 1 | USB Typu-A |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Materiał płaszcza | Tkanina |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Typ przewodu | Żyłowy |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Realna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu., Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom., Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych. |
| Certyfikaty zgodności | REACH, RoHS, CE |
| Średnica zewnętrzna | 5,6 mm |
| Waga produktu | 56 g |
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
TECHLY ADAPTER/KABEL SIECIOWY USB-C NA GIGABIT ETHERNET RJ45 1M
Trwa wczytywanie...