Producent: Techly
TECHLY ŁADOWARKA SIECIOWA GAN USB-C 30W PD I USB-A
TECHLY ŁADOWARKA SIECIOWA GAN USB-C 30W PD I USB-A
- Kompatybilność ładowarki: Uniwersalne
- Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
- Moc maksymalna: 30 W
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Programmable Power Supply (PPS), Quick Charge 3.0 |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Programowalny zasilacz (PPS) | Tak |
| Zasada działania | Kontakt |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Krótkie spięcie |
| Kolor produktu | Biały |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Moc maksymalna | 30 W |
| Napięcie wyjściowe (max) | 20 V |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Moc wyjściowa portu 1 | 30 W |
| Moc wyjściowa portu 2 | 30 W |
| Prąd wyjściowy (5V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (9V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (12V) | 2,5 A |
| Prąd wyjściowy (15V) | 2 A |
| Prąd wyjściowy (20 V) | 1,5 A |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Głębokość produktu | 88 mm |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Waga produktu | 71 g |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE, RoHS |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |