TECHLY STOJAK NA LAPTOPA 17" PIONOWY Z REGULACJĄ SZEROKOŚCI
93,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Waga produktu: 580 g
Możesz być zainteresowany również:
-
SAVIO PILOT UNIWERSALNYZAMIENNIK DO TV SHARP RC-19
29,90 zł -
MACLEAN ANTENA WIELOKIERUNKOWA DVB-T MCTV-104
134,00 zł -
MACLEAN ORGANIZER PODBIURKOWY NA KABLE MC-102 W
65,00 zł -
MACLEAN ORGANIZER PODBIURKOWY NA KABLE MC-105 W
30,90 zł -
MACLEAN ORGANIZER PODBIURKOWY NA KABLE MC-106 W
35,90 zł -
SAVIO PILOT UNIWERSALNY 10 W 1 RC-22
40,90 zł
Specyfikacja
| Typ produktu | Podstawka na notebooka |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiały | Aluminium |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 43,2 cm (17") |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta., Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
| Szerokość produktu | 96 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 48 mm |
| Waga produktu | 580 g |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
TECHLY STOJAK NA LAPTOPA 17" PIONOWY Z REGULACJĄ SZEROKOŚCI
Trwa wczytywanie...