Producent: teesa
TEESA PRZEPŁYWOWY PODGRZEWACZ WODY TSA4106 METAL
TEESA PRZEPŁYWOWY PODGRZEWACZ WODY TSA4106 METAL
- Kolor produktu: Metaliczny
- Szerokość produktu: 57 mm
- Wysokość produktu: 445 mm
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Przenośny | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | LED |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Moc grzewcza | 3000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Szerokość produktu | 57 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 445 mm |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Ostrzeżenia | Nie przykrywaj urządzenia podczas użytkowania, aby zapobiec przegrzaniu., Trzymaj urządzenie z dala od łatwopalnych materiałów., Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone i odłączone od źródła prądu przed czyszczeniem lub przenoszeniem. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |