Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Zapomnijmy o czasach, w których telefony komórkowe były domeną ludzi młodych. W końcu poza tym, że urządzenia te służą pracy i rozrywce, przede wszystkim pozwalają na utrzymywanie kontaktu z bliskimi. Telefony dla seniora to odpowiedź na potrzeby ludzi starszych - naszych rodziców i dziadków, z którymi możemy mieć kontakt niezależnie od miejsca, w jakim się znajdują.

Telefony dla seniora - najważniejsze cechy

Telefony dla seniora przede wszystkim muszą mieć duże, najlepiej podświetlane przyciski. Czytelny powinien być także wyświetlacz, tak aby wyświetlane na nim elementy były dobrze widoczne. Wymagany jest również możliwie jak najprostszy, intuicyjny interfejs. Wreszcie telefony dla seniora muszą być wyposażone w bardzo wytrzymałą baterię, której ładowanie konieczne będzie jedynie w kilkudniowych odstępach. Dobrze, gdy telefon ma możliwość ustawienia połączenia alarmowego - tak, by po wciśnięciu jednego przycisku zawiadamiał pogotowie i najbliższych o ewentualnym niebezpieczeństwie .

Filtry

Cena

Telefony dla Seniora

Ilość produktów: 0

Domyślnie

Brak produktów spełniających podane kryteria

Domyślnie

Zaufani Producenci

ACTIS Apple ASUS Beurer Blaupunkt Huawei JBL Kingston Lenovo LG Logitech Manta Panasonic Philips Polar1 SanDisk Toshiba TP-Link Trust
do góry