Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Telewizor 40" Samsung HG40ED690DBXEN FullHD 1920x1080 SmartTV

0 | Opinie: 0

Telewizor 40" Samsung HG40ED690DBXEN FullHD 1920x1080 SmartTV
Specyfikacja - Telewizor 40" Samsung HG40ED690DBXEN FullHD 1920x1080 SmartTV
Przekątna ekranu40,0"
Rozdzielczość1920 x 1080
Technologia obrazuTelewizory LED
Częstotliwość odświeżania100 Hz
Głośniki2 x 10W
Smart TVTak
Funkcje i wyposażenie TVPrzeglądarka internetowa
InterfejsyCommon Interface (CI)
RJ-45 (Ethernet LAN)
USB 2.0
Obsługa sieci bezprzewodowejDLNA
Liczba USB2x USB
Wyjścia/wejścia dźwiękuSłuchawkowe - stereo 3,5 mm
Cyfrowe złącze optyczne (S/PDIF)
Wyjścia/wejścia obrazuComponent
Composite
HDMI
Liczba HDMI3x HDMI
Klasa energetycznaA+
Tuner TVDVB-C - cyfrowy kablowy
DVB-T2 - cyfrowy naziemny
DVB-S2 - cyfrowy satelitarny
Analogowy
Kolor głównyCzarny
Standard VESA200 x 200 mm
Gwarancja24 miesiące

Opis - Telewizor 40" Samsung HG40ED690DBXEN FullHD 1920x1080 SmartTV

Oto telewizor stworzony dla współczesnych hoteli, które cenią sobie wysoką funkcjonalność i ekonomiczność.

Seria Samsung HD690 SMART to nowa jakość telewizji hotelowej, wyróżniająca się wygodą, oprogramowaniem zarządzającym i funkcjami, które zwiększają komfort gości. Personel hotelu może zdalnie sterować telewizorami i zarządzać wyświetlaną na nich treścią za pomocą LYNK SINC 3.0, korzystającego z istniejącej infrastruktury sieciowej. Zmniejsza to koszty operacyjne, ponieważ nie wymaga od pracowników ręcznej zmiany materiałów w każdym pokoju z osobna, ani zakupu dodatkowych urządzeń. Udowodnij sobie i swoim gościom, że telewizory Samsung z serii HD690 to źródło niespotykanej dotąd rozrywki.
(Wygląd produktu może różnić się w względu na region i rozmiar ekranu).

Wygodnie zarządzaj telewizorami w pokojach gości przy pomocy rozwiązań sieciowych

Zaktualizowane rozwiązanie LYNK SINC ułatwia potwierdzenie zameldowania i wymeldowania się z pokoju, sprawdzanie stanu połączenia, a także tworzenie komunikatów powitalnych wyświetlanych w pokoju. Personel hotelu może wybrać jeden telewizor lub ich grupę, by zdalnie skonfigurować czas włączania i wyłączania ich oraz aktualizować oprogramowanie czy restartować system. Darmowe rozwiązanie IPTV Standalone pozwala na kopiowanie ustawień telewizora na pamięć USB, a następnie kopiowanie ich do pozostałych wyświetlaczy.

Dostęp do bogatej oferty aplikacji

Za pomocą LYNK SINC 3.0 zaskoczysz odwiedzających rozrywką, jaką znają z prywatnych urządzeń. Wykorzystaj także personalizowane widgety, które dostarczają tak ważne informacje, jak czasy odlotów* i mogą służyć do wysyłania gościom wiadomości tekstowych.
Samsung Smart Hub wykorzystuje infrastrukturę sieciową hotelu i stanowi centrum aplikacji internetowych, np. serwisów społecznościowych, oraz treści telewizyjnych dopasowanych do potrzeb gości. Dzięki niemu poczują się niemal jak we własnym domu.
*Informacje na temat lotów dostępną są opcjonalnie.

Wykorzystaj przeglądarkę H. Browser i wsparcie Samsung dla spersonalizowanych, interaktywnych rozwiązań

Przeglądarka H.Browser to źródło najlepszej rozrywki i dostęp do najważniejszych usług - także tych internetowych. Dzięki niej hotele nie muszą kupować i zarządzać urządzeniami takimi jak dekodery VoD (STB). Otwarta platforma umożliwia personalizację przeglądarki i rozwiązań zarówno dla darmowych, jak i płatnych treści na żądanie. Oparta jest o takie języki programowania jak HTML5 i Java Script®, ułatwia programowanie nowych funkcjonalności na potrzeby danego hotelu. Firma Samsung oferuje przy tym swoje pełne wsparcie programowe i sprzętowe oraz współpracę z administratorami systemów.

Zaskocz gości personalizowanym, ekonomicznym Home Menu

Home Menu stanowi dostęp do bogatej oferty treści i nie wymaga przy tym zakupu dodatkowych rozwiązań czy instalacji infrastruktury sieciowej. Wśród nowych funkcji znajduje się możliwość wyświetlenia filmu powitalnego oraz pokazywania logo hotelu przed włączeniem programu. W ten sposób hotele mogą wzmocnić swój wizerunek bez ponoszenia dodatkowych kosztów, a goście łatwo sprawdzić godzinę, datę i inne informacje oraz uzyskać dostęp do najczęściej używanych funkcji. Home Menu to niezwykle przydatne i ekonomiczne rozwiązanie, które znacząco wzbogaci Twój hotel.

Lepsza rozrywka dzięki łączności bezprzewodowej

Zaawansowane funkcje dostępne w serii HD690 otwierają przed goścmi świat rozrywki z najwyższej półki.
Smart View TV umożliwia wyświetlanie programów telewizyjnych na urządzeniach mobilnych. Live Channel Mirroring pozwala na oglądanie wszystkich kanałów na urządzeniach Samsung Galaxy; smartfony iPhone współpracują tylko z darmowymi kanałami.
Ekran urządzeń mobilnych może zostać udostępniony na ekranie telewizorów dzięki Screen Mirroring - dokładnie odwzorowany i bez żadnych ograniczeń.
Technologia DLNA pozwala z kolei na bezprzewodowe odtwarzanie prywatnych plików - takich jak filmy, muzyka i zdjęcia - na ekranie telewizora.

Złącze HDMI

Oglądaj zawartość ekranu w rozdzielczości FullHD na zewnętrznym monitorze lub ekranie telewizora. HDMI to najwyższa, cyfrowa jakość połączenia bez zakłóceń.

Opinie - Telewizor 40" Samsung HG40ED690DBXEN FullHD 1920x1080 SmartTV

Ocena produktu: Telewizor 40" Samsung HG40ED690DBXEN FullHD 1920x1080 SmartTV

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

LG Manta Panasonic Philips Samsung Sony
do góry