Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Ekspresowa dostawa z Polski Ponad 20 tys. produktów Raty 0%
The Heat Controller

The Heat Controller

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - The Heat Controller


#The Heat Controller

FIBARO Heat Controller Starter Pack HomeKit

Zestaw zawierający głowicę termostatyczną FGBHT-001 oraz zewnętrzny czujnik temperatury. Inteligentna głowica termostatyczna kontroluje temperaturę w pomieszczeniu, wykorzystując czujnik i automatycznie regulując poziom ciepła, adekwatnie do indywidualnych preferencji użytkownika. Wartość temperatury odczytuje się za pomocą kolorów.

Bezprzewodowy czujnik temperatury

Zewnętrzny, bezprzewodowy czujnik temperatury w prosty i bezpieczny sposób można umieścić w dowolnym miejscu domu, zapewniając sobie idealną temperaturę dokładnie tam, gdzie się chce. Czujnik może być punktem odniesienia dla nawet 3 głowic jednocześnie.

#The Heat Controller
#The Heat Controller

Precyzyjny pomiar temperatury

Głowica dokładnie poznaje pomieszczenie, w którym pracuje. Głowica początkowo bada kubaturę wnętrza, uczy się jego rozkładu i szybkości reakcji na dostarczane ciepło. Ogrzewanie jest regulowane w precyzyjny sposób, biorąc pod uwagę wiele czynników, takich jak przebywanie osób w pomieszczeniu, izolacyjność termiczną budynku czy wydajność grzejników.

Zdalna i manualna regulacja temperatury

Głowica umożliwia wygodne, zdalne sterowanie ogrzewaniem przez aplikacje mobilne, z dokładnością nawet do 0.5°C. Można też regulować temperaturę w tradycyjny sposób, wystarczy przekręcić gałkę głowicy do oczekiwanego poziomu.

Regulacja temperatury przez ustawienie harmonogramu

Można w prosty sposób ustawić harmonogramy temperatury dostosowane do charakteru poszczególnych pomieszczeń oraz dopasowane do rytmu życia w domu. Zapewnia to temperaturę idealnie dobraną do danego pokoju, pory dnia i przyzwyczajeń.

Regulacja temperatury przez sterowanie głosem

Korzystając z dostępnych interfejsów głosowych, takich jak Alexa czy Siri, wystarczy powiedzieć, jaką temperaturę w pokoju chce się ustawić, a głowica natychmiast to zrobi. Można też w dowolnym momencie zapytać o aktualną temperaturę w pomieszczeniu.

#The Heat Controller
#The Heat Controller
#The Heat Controller

Wydajne zasilanie

Głowica posiada wygodny i oszczędny w użyciu akumulator SELV 3.7V litowo-polimerowy, który można podłączyć do standardowych ładowarek micro-USB 5V DC, min. 0.5A, a w przypadku niskiego poziomu energii urządzenie samo przypomni o konieczności naładowania. Czujnik zasilany jest baterią 3.0V CR2032.

Solidna konstrukcja

Wytrzymała obudowa głowicy i czujnika, chroni przed uszkodzeniem. Zaawansowany układ przekładniowy zapewnia odpowiednią siłę nacisku i optymalizuje precyzyjny zakres rotacji. Jeżeli głowica znajduje się w pokoju dziecka lub w zasięgu jego wzroku, można zabezpieczyć ją przed przypadkową zmianą ustawień.

Łatwa instalacja

Instalacja głowicy i konfiguracja czujnika przebiega szybko. Głowica obsługuje najbardziej popularne typy zaworów grzejnikowych: Danfoss RTD-N, Danfoss RA-N, M30 x 1.5. Dzięki specjalnym adapterom dołączonym do zestawu, można ją zamontować aż na 98% kaloryferów dostępnych na rynku.

#The Heat Controller
#The Heat Controller
#The Heat Controller

Opinie - The Heat Controller

Ocena produktu: The Heat Controller

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIS ACTIVEJET Aerocool ASUS BROTHER Dell EPSON FIBARO HP KARCHER Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT TP-Link Trust VILEDA
do góry