#Kup teraz i zapłać do 30 dni z PayPo lub Twisto #Darmowy paczkomat od 599PLN #Raty 0% #Ekspresowa dostawa

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Gaming Gry Gry - edycje cyfrowe This Is the President

This Is the President

1.jpg
TITPOTUS_05.png
TITPOTUS_06.png
TITPOTUS_04.png
TITPOTUS_09.png
TITPOTUS_08.png
TITPOTUS_02.png
TITPOTUS_03.png
TITPOTUS_11.png
TITPOTUS_10.png
TITPOTUS_07.png
TITPOTUS_01.png
TITPOTUS_12.png
1.jpg
TITPOTUS_05.png
TITPOTUS_06.png
TITPOTUS_04.png
TITPOTUS_09.png
TITPOTUS_08.png
TITPOTUS_02.png
TITPOTUS_03.png
TITPOTUS_11.png
TITPOTUS_10.png
TITPOTUS_07.png
TITPOTUS_01.png
TITPOTUS_12.png

Opis

Instrukcja aktywacji gry na platformie Steam

Uruchamiamy klienta Steam i logujemy się na swoje konto Steam. Następnie wybieramy zakładkę "Gry" w górnym menu klienta oraz wybieramy opcję "Aktywuj produkt na Steam..."

Po uruchomieniu się kreatora dodawania nowej gry klikamy przycisk "dalej"

Następnie musimy potwierdzić regulamin przyciskiem "Zgadzam się"

W wyznaczonym miejscu wpisujemy klucz produktu i klikamy przycisk "dalej". W końcowym etapie dostaniemy komunikat potwierdzający dodanie gry do biblioteki

This Is the President

This Is the President to fabularny symulator zarządzania. Jest rok 2020 i właśnie udało ci się zwyciężyć wybory na prezydenta USA. Jeśli chcesz uniknąć kary za przestępstwa, które popełniłeś jako biznesmen, posiadacz wielomilionowej fortuny, musisz przepchnąć poprawkę 28, która każdemu prezydentowi gwarantuje dożywotni immunitet.

Zarządzaj jawnymi i niejawnymi współpracownikami jak prawdziwy mafioso. Załatwiaj dawne problemy i mierz się z nowymi wyzwaniami wiążącymi się ze sprawowaniem urzędu. Walcz z konkurencją, establishmentem, mediami, a nawet przywódcami obcych państw.
W tym satyrycznym dreszczowcu politycznym decyzje gracza wywołują piętrzące się konsekwencje, prowadzące do absurdalnych, przerażających, tragicznych, a czasem komicznych sytuacji.

Cechy i zalety

- Pilnuj słupków poparcia, budżetu i ekipy, jak żaden wcześniejszy prezydent! Za wszelką cenę i bez przebierania w środkach!
- Wygłaszaj przemowy, wydawaj dekrety, zarządzaj codziennymi kryzysami, organizuj konferencje prasowe i „ćwierkaj” jak żaden prezydent przed tobą!
- Wynajmuj zabójców, hackerów, lobbystów i innych specjalistów. Przydzielaj im niebezpieczne misje, aby osiągać pożądany skutek – jeśli się da, to legalnie.
- Zachwyć się niezwykłą interaktywną fabułą, oferującą szeroki wachlarz wyborów i wątków pobocznych. Czy dotrwasz do końca kadencji, czy skończysz jak pion zmieciony z planszy?
- Rządź krajem jak prawdziwy boss, z gabinetem pełnym przerażających cieni i mackami oplatającymi cały świat!

Droga do dożywotniej bezkarności jest jednak wyboista. Każdego dnia trzeba sprzątać po sobie bałagan, co niektórzy nazywają „codziennymi obowiązkami prezydenta”.

Możesz łatwo podbić słupki poparcia, ustalając górny limit cen gier wideo i zakazując reklam w Internecie. Tylko czemu ograniczać się do samych reklam?
Ureguluj cały Internet! Towarzyszom z Chin przyda się w cenzurze każda pomoc.

A może wolisz przyjść z pomocą obalonemu w demokratycznych wyborach prezydentowi Rosji? Chociaż bardziej „rozsądne” może być wysłanie chomika w kosmos albo wypuszczenie z więzienia seryjnego mordercy.

Niektóre decyzje mogą się nie spodobać twoim ludziom, ale zawsze możesz im przypomnieć, kto tu zamiata pod dywan ich brudy z przeszłości. Hazard, alkoholizm czy przemoc domowa same się nie ukryją!

Będą ci potrzebni ludzie różnych talentów i proweniencji. Pamiętaj przy tym, że każdy dylemat moralny da się rozwiązać, jeśli świąteczny fundusz charytatywny to wytrzyma, a słowa takie jak bandzior, hacker, dziennikarz czy prawnik nie pojawią się w tytule przelewu.

Amerykanie mogą sobie wierzyć w swój ukochany „trójpodział władzy”, ale gdy ładnie poprosisz, nikt nie odmówi.
W końcu wszyscy wiedzą, że rządzisz niepodzielnie.

Masz tylko jedno wyjście. Musisz użyć perswazji, szantażu, przekupstwa i gróźb, aby zbudować poparcie dla swojej sprawy i zmienić konstytucję USA tak, by zapewniła ci dożywotni immunitet.

Specyfikacja

Platforma PC
Nazwa gry This Is the President
Wersja językowa Angielski, Rosyjski
Wykonawca THQ Nordic
Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej 6000 MB
Minimalna ilość pamięci RAM 4096 MB
Minimalna pamięć adaptera grafiki 1024 MB
Minimalnie wymagany procesor 2.8GHz
Karta graficzna NVIDIA / AMD 1 GB
Wydanie gry Podstawowy
Rodzaj dystrybucji Steam
Rodzaj Strategiczna
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10, Windows 8, Windows 7
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

This Is the President

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: This Is the President

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.