Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD Przydatne w domu Odkurzacze Tineco IFLOOR Breeze Odkurzacz z baterią FW040100EU

Tineco IFLOOR Breeze Odkurzacz z baterią FW040100EU

63007446|1|ProductImage|2022-05-14 21:42:05
63007446|1|ProductImage|2022-05-14 21:42:05

Tineco IFLOOR Breeze Odkurzacz z baterią FW040100EU

Producent:  Tineco
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Odkurzacz Tineco IFLOOR Breeze FW040100EU

Wybierz wygodę podczas sprzątania z odkurzaczem Tineco IFLOOR Breeze FW040100EU. Niezależnie od rodzaju i wielkości powierzchni lub typu zanieczyszczeń odkurzacz poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Połączenie w jednym urządzeniu funkcji sprzątania na sucho i mokro sprawia, że przywrócenie porządku odbywa się w krótszym czasie, a efekty utrzymują się na dłużej. Ponadto technologia odzyskiwania wody przekłada się na szybsze schnięcie podłóg oraz brak smug.

Funkcja samoczyszczenia to rozwiązanie, które doceni każdy, a w szczególności osoby zmagające się z alergiami. Nie musisz tracić czasu, energii ani narażać zdrowia – wystarczy, że opróżnisz pojemnik i uruchomisz funkcję automatycznego czyszczenia wałka, aby nie mając kontaktu z brudem, przywrócić odkurzacz do stanu gotowości na kolejne zadania.

Specyfikacja

Czyszczenie powierzchni Podłoga
Rodzaj czyszczenia Suche i mokre
System filtracji Tak
Poziom hałasu 78 dB
Filtracja próżniowa powietrza Woda
Metoda oddzielania zanieczyszczeń Filtrowanie wody
Kolor produktu Biały
Rodzaj pojemnika na kurz Bez worka
Pojemność dla brudu wilgotnego 0,6 l
Pojemność zbiornika na ciecz 0,5 l
Źródło zasilania Bateria
Czas pracy 20 min
Moc 190 W
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Tineco IFLOOR Breeze Odkurzacz z baterią FW040100EU

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Tineco IFLOOR Breeze Odkurzacz z baterią FW040100EU

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.