Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Niezależnie od tego czy zajmujemy się filmem profesjonalnie, czy amatorsko, aby posiadany sprzęt wideo służył nam przez lata, musimy odpowiedniego o niego dbać. Wobec tego w parze z inwestycją w kamerę, szczególnie w model cyfrowy, powinien iść zakup właściwej torby na kamerę. Nie tylko ułatwi nam ona transportowanie urządzenia, poprawiając przy tym nasz osobisty komfort, ale przede wszystkim zabezpieczy sprzęt przed uszkodzeniem mechanicznym wywołanym np. uderzeniem bądź upadkiem.

Torby na kamery - podstawowe wyznaczniki wysokiej jakości

Tak samo, jak nie warto oszczędzać na sprzęcie wideo, chcąc rejestrować materiały audiowizualne w wysokiej jakości obrazu i dźwięku, tak nie należy rezygnować z porządnego futerału celem zachowania kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu złotych więcej. Wybierając torbę na kamerę przede wszystkim należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego została uszyta, jej wielkość, a także dodatkowe boczne kieszonki. Dzięki temu wszystkie potrzebne akcesoria, takie jak kable, karty pamięci itp. zawsze będziemy mieć pod ręką.

Filtry

Cena

Ilość produktów: 0

Domyślnie

Brak produktów spełniających podane kryteria

Domyślnie

Zaufani Producenci

DJI Kingston Manta SanDisk Sony Toshiba
do góry