Producent: Elle
Toster ELLE niebieski
Toster ELLE niebieski
- Liczba kromek: 2 kaw.
- Kolor produktu: Niebieski
- Poziomy opiekania: 6
- Moc: 815 W
- Szerokość produktu: 275 mm
Dodaj koloru i funkcjonalności do swojej kuchni dzięki tosterowi ELLE w pięknym, niebieskim wykończeniu. To nie tylko urządzenie do przyrządzania idealnie chrupiących tostów - to również stylowy element wyposażenia, który uzupełni każdy blat i wprowadzi wyjątkowy klimat do porannego rytuału! Dzięki równomiernemu rozprowadzaniu ciepła każdy kawałek chleba zyskuje idealną chrupkość i złocisty kolor, od delikatnie podpieczonego po maksymalnie chrupiący. Idealny do chleba, bułek, bagietek lub tostów francuskich, świetny w codziennym użytkowaniu i podczas spotkań przy śniadaniu.
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Tacka na okruchy | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Poziomy opiekania | 6 |
| Ostrzeżenia | Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania., Urządzenie powinno być używane tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach., Trzymać z dala od dzieci. |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Moc | 815 W |
| Szerokość produktu | 275 mm |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Wysokość produktu | 186 mm |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | Star Glory Ltd |
| Kraj | Hong Kong |
| Adres | 905-907, 9th Floor, Tower 1, Cheung Sha Wan Plaza, 833 Cheung Sha Wan Road, Lai Chi Kok, Kowloon |
| Miasto | Hong Kong |
| Telefon | +852 2251 1000 |
| Nazwa | COMTEL GROUP sp. z o.o. sp.k. |
| Kraj | Polska |
| Adres | Wola Dębińska 572 |
| Kod pocztowy | 32-852 |
| Miasto | Dębno |
| bok@noveen.pl | |
| Telefon | 14 68 63 790 |