Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Ekspresowa dostawa z Polski Ponad 20 tys. produktów Raty 0%
TP-Link MC111CS konwerter światłowodowy WDM SM, TP-Link MC111CS konwerter światłowodowy WDM SM, TP-Link MC111CS konwerter światłowodowy WDM SM,

TP-Link MC111CS konwerter światłowodowy WDM SM,

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą

Opis - TP-Link MC111CS konwerter światłowodowy WDM SM,


#TP-Link MC111CS konwerter światłowodowy WDM SM,

MC111CS

Media konwerter MMC111CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym. Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów przeznaczonych na okablowanie. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX konwerter wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie wysyła sygnały o długości fali 1550nm, a odbiera o długości fali 1310nm. W związku z tym, urządzenie do którego podłączony jest konwerter musi wysyłać sygnały o długości fali 1310nm, natomiast odbierać o długości fali 1550nm. Przykładowym urządzeniem TP-LINK współpracującym z konwerterem MC111CS jest konwerter MC112CS.



Sieć
Maksymalna szybkość przesyłania danych100 Mbit/s
Standardy komunikacyjneIEEE 802.3
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN10,100 Mbit/s
Automatyczne MDI/MDI-XTak
Technologia okablowaniaUTP 3, 4, 5e, 5
Porty i interfejsy
Technologia łącznościPrzewodowa
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45)1
Liczba portów1
Złącze światłowodoweSC
Wydajność
Maksymalny dystans transferu20000 m
Długość fali1550 nm
Struktura światłowódu jednomodowegoPojedynczy
Konstrukcja
WewnętrznyNie
Diody LEDZasilanie
Prędkość
Kolor produktuCzarny
Zgodność z RoHSTak
Zgodny ze standradami przemysłowymiIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
CertyfikatyFCC, CE
Moc
Maksymalne zużycie mocy2,49 W
Waga i rozmiary
Szerokość produktu94,5 mm
Głębokość produktu73 mm
Wysokość produktu27 mm
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)0 - 40 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)-40 - 70 °C
Zakres wilgotności względnej10 - 90%
Dopuszczalna wilgotność względna5 - 90%
Pozostałe funkcje
Wymiary produktu (SxGxW)94,5 x 73 x 27 mm
Inne połączenia1x 100M SC 1x 100M RJ45
Pełny dupleksTak
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 60 miesięcy
Stan Nowy

Opinie - TP-Link MC111CS konwerter światłowodowy WDM SM,

Ocena produktu: TP-Link MC111CS konwerter światłowodowy WDM SM,

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ASUS D-Link HP Huawei TP-Link
do góry