Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

TP-Link TL-PA4010P KIT Zestaw trzech transmiterów sieciowych AV500 z gniazdkiem elektrycznym

0 | Opinie: 0

TP-Link TL-PA4010P KIT Zestaw trzech transmiterów sieciowych AV500 z gniazdkiem elektrycznym TP-Link TL-PA4010P KIT Zestaw trzech transmiterów sieciowych AV500 z gniazdkiem elektrycznym
Specyfikacja - TP-Link TL-PA4010P KIT Zestaw trzech transmiterów sieciowych AV500 z gniazdkiem elektrycznym
Liczba portów RJ-451 x RJ-45
Kolor głównyBiały
Gwarancja24 miesiące

Opis - TP-Link TL-PA4010P KIT Zestaw trzech transmiterów sieciowych AV500 z gniazdkiem elektrycznym

Zastosowanie produktu

Wykorzystując istniejące gniazdka elektryczne można błyskawicznie stworzyć infrastrukturę sieciową bez konieczności użycia dodatkowego okablowania - wystarczy podłączyć do nich transmitery TL-PA4010P. Ponadto wbudowane gniazdko elektryczne pozwala na podłączenie do sieci elektrycznej dodatkowego urządzenia (tak jak do zwykłego gniazdka). Prędkość transmisji poprzez sieć elektryczną wynosząca do 500Mb/s na odległość do 300 metrów wewnątrz budynków sprawia, że TL-PA4010P jest świetnym urządzeniem umożliwiającym łatwe zbudowanie multimedialnej, domowej sieci.

Dodatkowe gniazdko elektryczne

Urządzenie TL-PA4010P posiada zintegrowane gniazdko sieci elektrycznej zapewniając wygodę użytkowania w domowych sieciach. Dzięki temu, do sieci elektrycznej może być podłączone dodatkowe urządzenie (tak jak do normalnego gniazdka sieciowego).

Przycisk Pair aktywujący zabezpieczenia transmisji

Aby szybko i bezproblemowo utworzyć połączenie sieciowe chronione 128 bitowym szyfrowaniem AES, wystarczy nacisnąć przycisk Pair na obudowie urządzenia.
1. Podłącz transmiter do gniazda zasilania.
2. Połącz urządzenie do transmitera za pomocą kabla sieciowego
3. Naciśnij przyciski szyfrowania—gotowe!

Redukcja poboru prądu - do 85%

Transmitery sieciowe nowej generacji TL-PA4010P dzięki zaawansowanemu trybowi oszczędzania energii zużywają o wiele mniej energii elektrycznej niż wcześniejsze modele transmiterów sieciowych. Gdy dane nie są transmitowane przez określony czas, urządzenie automatycznie przełącza się z trybu pracy w tryb oszczędzania energii, redukujący jej zużycie nawet o 85%.

Opinie - TP-Link TL-PA4010P KIT Zestaw trzech transmiterów sieciowych AV500 z gniazdkiem elektrycznym

Ocena produktu: TP-Link TL-PA4010P KIT Zestaw trzech transmiterów sieciowych AV500 z gniazdkiem elektrycznym

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ASUS D-Link HP Huawei Intel TP-Link
do góry