Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Ekspresowa dostawa z Polski Ponad 20 tys. produktów Raty 0%
TP-Link TX-6610 - 1-Port Gigabit GPON Terminal TP-Link TX-6610 - 1-Port Gigabit GPON Terminal TP-Link TX-6610 - 1-Port Gigabit GPON Terminal TP-Link TX-6610 - 1-Port Gigabit GPON Terminal TP-Link TX-6610 - 1-Port Gigabit GPON Terminal

TP-Link TX-6610 - 1-Port Gigabit GPON Terminal

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - TP-Link TX-6610 - 1-Port Gigabit GPON Terminal


#TP-Link TX-6610 - 1-Port Gigabit GPON Terminal

TX-6610

TP-LINK TX-6610 to terminal GPON (Gigabit Passive Optical Network) nowej generacji, idealny do zastosowań domowych. TX-6610 pozwala na dostęp do szybkich połączeń internetowych za pomocą portu GPON i współdzielenie go dzięki gigabitowemu portowi Ethernet. Prędkości pobierania do 2,488 Gb/s, port GPON oraz gigabitowy port Ethernet zapewniają płynną transmisję danych nawet dla wymagających zastosowań, takich jak rozmowy VoIP lub strumieniowanie wideo w jakości HD.



Konstrukcja
Typ produktuTerminal sieci optycznej (ONT)
Kolor produktuCzarny
Diody LEDTak
Wbudowany wyłącznikTak
CertyfikatyCE, FCC, RoHS
Sieć
Standardy komunikacyjneIEEE 802.1Q
IEEE 802.1p
IEEE 802.3
IEEE 802.3az
IEEE 802.3u
Normy ITUG.984.1
G.984.2
G.984.3
G.984.4
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN10
100
1000 Mbit/s
Poziom transferu przy wysyłaniu1244 Mbit/s
Poziom transferu przy pobieraniu2488 Mbit/s
Odległość transmisji (maksymalna)20 km
Ta długości fali (max)1310 nm
Długość fali RX (max)1490 nm
IGMP snoopingTak
Obsługa sieci VLANTak
Korekcja błędów do przodu (FEC)Tak
Funkcje bezprzewodowej sieci LAN
Wi-FiNie
Cechy zarządzania
Obsługa jakość serwisu (QoS)Tak
Przycisk resetTak
Ochrona
Szyfrowanie / bezpieczeństwoAES
Porty i interfejsy
Liczba portów1
Złącze światłowodoweSC
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45)1
Gniazdko wyjścia DCTak
Moc
Napięcie operacyjne9 V
Prąd wyjściowy0,6 A
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)0 - 40 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)-40 - 70 °C
Zakres wilgotności względnej10 - 90%
Dopuszczalna wilgotność względna5 - 90%
Waga i rozmiary
Szerokość produktu102,7 mm
Głębokość produktu37,9 mm
Wysokość produktu106,9 mm
Zawartość opakowania
Ilość1
Zasilacz sieciowyTak
PrzewodyLAN (RJ-45)
Skrócona instrukcja obsługiTak
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 36 miesięcy
Stan Nowy

Opinie - TP-Link TX-6610 - 1-Port Gigabit GPON Terminal

Ocena produktu: TP-Link TX-6610 - 1-Port Gigabit GPON Terminal

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ASUS D-Link HP Huawei TP-Link
do góry