TRACER NISZCZARKA EDGY10L
85,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-17
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Pojemność kosza: 10 l
- Niszczenie papieru: Tak
- Niszczenie kart kredytowych: Tak
- Kolor produktu: Czarny
Możesz być zainteresowany również:
-
PAKA ZWIERZAKA - zapach do samochodu
7,90 zł -
Activejet AP4-110M100L Papier fotograficzny matowy; A4; 100 szt.
29,41 zł -
Activejet AP4-125M100 Papier fotograficzny matowy; A4; 100 szt.
37,19 zł -
Activejet AP4-160G100L Papier fotograficzny błyszczący; A4; 100 szt.
38,74 zł -
Activejet AP4-180G20 Papier fotograficzny błyszczący; A4; 20 szt.
20,07 zł -
Activejet AP4-200G100L Papier fotograficzny błyszczący; A4; 100 szt.
59,13 zł
Specyfikacja
| Wymiary ścinek | 6 mm |
| Pojemność kosza | 10 l |
| Poziom hałasu | 70 dB |
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Wydajność rozdrabniania | 6 arkuszy |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Szerokość produktu | 285 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Ostrzeżenia | Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki., Trzymać z dala od dzieci., Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
TRACER NISZCZARKA EDGY10L
Trwa wczytywanie...