Producent: Tracer
TRACER POWERBANK AIRMAG2 5000MAH PD20W+15W MAG
TRACER POWERBANK AIRMAG2 5000MAH PD20W+15W MAG
- Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń: 1
- Kolor produktu: Czarny
- Pojemność baterii: 5000 mAh
- Bezprzewodowe ładowanie: Tak
- Szybkie ładowanie: Tak
Specyfikacja
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność ładowarki | iPhone 15 / 14 / 13 / 12, AirPods, Apple Watch |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kształt | Prostokątny |
| Diody LED | Poziom naładowania |
| Źródło ładowania | USB Type-C |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Pojemność baterii | 74 Wh |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Zgodność z MagSafe | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 20 W |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Waga produktu | 115 g |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
TRACER POWERBANK AIRMAG2 5000MAH PD20W+15W MAG
Trwa wczytywanie...