Sprawdź co kupują inni! Bestsellery

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Hobby Zwierzęta Akwarystyka TROPICAL AQUAFLORIN POTASSIUM 30ML

TROPICAL AQUAFLORIN POTASSIUM 30ML

1613740798264018_848693.jpg
1613740798264018_848693.jpg

TROPICAL AQUAFLORIN POTASSIUM 30ML

Producent:  Tropical

Opis

Preparat akwarystyczny TROPICAL Aquaflorin Potassium odżywka mineralna z potasem dla roślin wodnych 30 ml

Aquaflorin Potassium to wieloskładnikowa odżywka mineralna z potasem przeznaczona dla roślin wodnych.

Preparaty akwarystyczne Tropical Aqua Care ułatwiają zakładanie i pielęgnację akwarium. Są źródłem mikroelementów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmów ryb, oraz substancji odżywczych dla roślin wodnych, zapewniając ich bujny wzrost i zdrowy wygląd. Istotną grupę preparatów stanowią środki do uzdatniania i przygotowywania wody wodociągowej dla celów akwarystycznych. Jest to o tyle ważne, że większość akwarystów korzysta z wody wodociągowej dezynfekowanej chlorem lub jego związkami, które są toksyczne dla ryb. Taka woda wymaga specjalnego traktowania, aby stała się bezpieczna dla mieszkańców akwarium.

Aquaflorin Potassium jest niezastąpiony w sytuacji niedoboru potasu w akwarium oraz w pierwszych miesiącach jego funkcjonowania, gdy nie jest wskazane stosowanie innych makroelementów. Nie zawiera azotu i fosforu, dlatego ma zastosowanie w akwariach z gęstą obsadą ryb, w których te pierwiastki są uwalniane w nadmiarze z odchodów i resztek pokarmu. Tak dobrany skład odżywki redukuje ryzyko wystąpienia inwazji glonów oraz zapewnia roślinom niezbędne składniki odżywcze, wpływając na ich prawidłowy wzrost i piękny wygląd. Aquaflorin Potassium pozwala na dokarmianie roślin potasem bez podwyższania stężenia azotu i fosforu, co jest szczególnie istotne w akwariach roślinnych.

- Uzupełnia niedobory potasu
- Wspomaga wzrost roślin, zapewnia prawidłowy wzrost i piękny wygląd
- Nie zawiera azotu ani fosforu

Specyfikacja

Typ produktu Odżywka do roślin
Rodzaj zwierzęcia Rybki akwariowe
Zalecane dla rodzaju zwierząt Rybki akwariowe
Wydajność produktu 300 l
Działanie produktu Uzupełnienie niedoboru potasu, prawidłowy wzrost roślin
Pojemność 30 ml
Waga produktu 30 g
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

TROPICAL AQUAFLORIN POTASSIUM 30ML

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: TROPICAL AQUAFLORIN POTASSIUM 30ML

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.