Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Ekspresowa dostawa z Polski Ponad 20 tys. produktów Raty 0%
Ubiquiti UF-Nano GPON CPE (1x SC/APC), 1x Gigabit Ethernet (RJ-45) Ubiquiti UF-Nano GPON CPE (1x SC/APC), 1x Gigabit Ethernet (RJ-45) Ubiquiti UF-Nano GPON CPE (1x SC/APC), 1x Gigabit Ethernet (RJ-45) Ubiquiti UF-Nano GPON CPE (1x SC/APC), 1x Gigabit Ethernet (RJ-45) Ubiquiti UF-Nano GPON CPE (1x SC/APC), 1x Gigabit Ethernet (RJ-45)

Ubiquiti UF-Nano GPON CPE (1x SC / APC), 1x Gigabit Ethernet (RJ-45)

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą
Sieć
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN1000 Mbit/s
Szybkość przesyłania danych2,488 Gbit/s
Porty i interfejsy
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45)1
Waga i rozmiary
Waga produktu110 g
Wymiary produktu (SxGxW)77 x 77 x 28 mm
Moc
Pobór mocy7 W
Obsługa PoETak
Prąd wejściowy0.3 A
Napięcie24 V
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)-10 - 45 °C
Zakres wilgotności względnej5 - 95%
Wskazywanie
Diody LEDTak
Szczegóły Techniczne
Procesor wbudowanyTak
Liczba procesorów1
Taktowanie procesora240 Mhz
Pamięć
Pojemność pamięci wewnętrznej128 MB
Certyfikaty
CertyfikatyCE, FCC, IC
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - Ubiquiti UF-Nano GPON CPE (1x SC / APC), 1x Gigabit Ethernet (RJ-45)

Ocena produktu: Ubiquiti UF-Nano GPON CPE (1x SC / APC), 1x Gigabit Ethernet (RJ-45)

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ASUS D-Link HP Huawei TP-Link
do góry