Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Ekspresowa dostawa z Polski Ponad 20 tys. produktów Raty 0%
Ubiquiti UF-SM-10G 10Gbps SFP+ 2xLC (Single-Mode) 1310nm 10km - 2 Pack Ubiquiti UF-SM-10G 10Gbps SFP+ 2xLC (Single-Mode) 1310nm 10km - 2 Pack

Ubiquiti UF-SM-10G 10Gbps SFP+ 2xLC (Single-Mode) 1310nm 10km - 2 Pack

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą

Opis - Ubiquiti UF-SM-10G 10Gbps SFP+ 2xLC (Single-Mode) 1310nm 10km - 2 Pack


Ubiquiti UF-SM-10G 10Gbps SFP+ 2xLC

Rozwiązanie UF-SM-10G może być wykorzystywane zarówno do tworzenia nowych infrastruktur, jak i zwiększania możliwości istniejących.

#Ubiquiti UF-SM-10G 10Gbps SFP+ 2xLC (Single-Mode) 1310nm 10km - 2 Pack
Wydajność
Typ transceivera SFPSwiatłowód
Maksymalna szybkość przesyłania danych10000 Mbit/s
Typ interfejsuSFP+
Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF)Tak
Złącze światłowodoweLC
Maksymalny dystans transferu10000 m
Długość fali1310 nm
Liczba portów2
Cechy
Kolor produktuAluminium
Niebieski
Dane opakowania
Liczba dołączonych produktów2 szt.
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - Ubiquiti UF-SM-10G 10Gbps SFP+ 2xLC (Single-Mode) 1310nm 10km - 2 Pack

Ocena produktu: Ubiquiti UF-SM-10G 10Gbps SFP+ 2xLC (Single-Mode) 1310nm 10km - 2 Pack

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ASUS D-Link HP Huawei TP-Link
do góry