Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Sklep Marki Aranżacje Dla firm
Ekspresowa dostawa z Polski - Ponad 20 tys. produktów - 96% pozytywnych opinii
Ubiquiti UF-SM-10G-S Moduł SFP+ 10Gb/s LC/UPC 127

Ubiquiti UF-SM-10G-S Moduł SFP+ 10Gb / s LC / UPC 127

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Ubiquiti UF-SM-10G-S Moduł SFP+ 10Gb/s LC/UPC 127


Zewnętrzne instalacje światłowodowe UF-SM-10G-S

W przypadku przebiegów na dystansach ponad 300 metrów użyj modułów jednomodowych UFiber 1G lub 10G i modeli BiDi, aby maksymalnie wykorzystać istniejącą infrastrukturę. W przypadku krótszych serii używaj modułów wielomodowych UFiber 1G lub 10G, aby obniżyć koszty.

Ubiquiti UF-SM-10G-S Moduł SFP+ 10Gb/s LC/UPC 1271

Moduły światłowodowe

Moduły UFiber są dostępne jako modele jednomodowe lub wielomodowe, aby pasowały do ​​twoich zastosowań łączności światłowodowej.

Ubiquiti UF-SM-10G-S Moduł SFP+ 10Gb/s LC/UPC 1272
Wydajność
Typ transceivera SFPSwiatłowód
Maksymalna szybkość przesyłania danych10000 Mbit/s
Typ interfejsuSFP+
Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF)Tak
Złącze światłowodoweLC
Maksymalny dystans transferu10000 m
Długość fali1330 nm
Liczba portów1
Cechy
Kolor produktuAluminium
Niebieski
Czerwony
Dane opakowania
Liczba dołączonych produktów2 szt.
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - Ubiquiti UF-SM-10G-S Moduł SFP+ 10Gb / s LC / UPC 127

Ocena produktu: Ubiquiti UF-SM-10G-S Moduł SFP+ 10Gb / s LC / UPC 127

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina Actis Activejet Aerocool AMD Apple Asus Be Quiet! Blaupunkt BROTHER Canon Crucial D-Link Dell EPSON GIGABYTE HP Huawei Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer Roccat SanDisk Toshiba TP-Link Trust
do góry