Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Ekspresowa dostawa z Polski Ponad 20 tys. produktów Raty 0%
Ubiquiti UOC-5 Patchcord UFiber, LC-UPC/LC-UPC,

Ubiquiti UOC-5 Patchcord UFiber, LC-UPC / LC-UPC,

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą
Cechy
Długość kabla5 m
Złączka 1LC
Złączka 2LC
Płeć konektoraMęska/Męska
Typ światłowoduOM3
Kolor kablaKolor Aqua
Wspierane długości fal850,1310 nm
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet10 Gigabit Ethernet
Szybkość przesyłania danych10 Gbit/s
Dane opakowania
Ilość1
Informacje dodatkowe
Gwarancja
Stan Nowy
Informacje dodatkowe

Opinie - Ubiquiti UOC-5 Patchcord UFiber, LC-UPC / LC-UPC,

Ocena produktu: Ubiquiti UOC-5 Patchcord UFiber, LC-UPC / LC-UPC,

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ASUS D-Link HP Huawei TP-Link
do góry