Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T500W - DCPT500WYJ1

0 | Opinie: 0

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T500W - DCPT500WYJ1 Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T500W - DCPT500WYJ1 Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T500W - DCPT500WYJ1
Zapłać w systemie PayPal
PRODUKT DOSTĘPNY Wysyłka z magazynu w 24h
Specyfikacja - Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T500W
Wyświetlacz drukarkiMonochromatyczny
Technologia drukuAtramentowa - kolorowa
Maksymalny format drukuA4
A5
Letter
Wydajność stron/miesiąc2500 stron
Podajnik standardowy (pojemność):100 arkuszy
Standardowa taca odbiorcza (pojemność):50 arkuszy
Maks. prędkość druku mono:11 str./min
Maks. prędkość druku kolor:6 str./min
Maksymalna gramatura220 g/m²
Materiały eksploatacyjne:Czarny: BT-6000BK do 6,000 stron; Cyan / Magenta / Żółty: BT-5000 C/M/Y - do 5,000 stron
Typ skaneraPłaski
Maksymalny format skanowaniaA4
Rozdzielczość skanera2400 x 1200 dpi
InterfejsyUSB 2.0
KomunikacjaWiFi
Kolor głównyCzarny
Wymiary436 x 160 x 370 mm
Waga7.1 kg
Gwarancja24 miesiące
Dodatkowe informacjePrzedłuż gwarancję do trzech lat na zakupione urządzenie! Przedłużona gwarancja na urządzenia Brother jest możliwa po rejestracji na stronie producenta w ciągu 60 dni od daty zakupu. System stałego zasilania tuszem (CISS). Automatyczny podajnik dokumentów (ADF)
Dołączone akcesoriaKabel zasilający, kabel USB, zestaw pełnych tuszów oraz dodatkowy czarny tusz do 6000 str., oprogramowanie, skrócona instrukcja instalacji, karta gwarancyjna, podręcznik bezpieczeństwa produktu.

Opis - Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T500W

DCP-T500W


Wysokowydajna, kolorowa drukarka atramentowa
DCP-T500W to kolorowe wielofunkcyjne urządzenie atramentowe z serii InkBenefit Plus. Wyposażone jest we wbudowany system wygodnych w użyciu pojemników do samodzielnego napełniania tuszem. System składa się z 4 zbiorników na tusz – czarny, cyan, magenta oraz żółty – umieszczonych z przodu urządzeń.
DCP-T500W to kolorowe wielofunkcyjne urządzenie atramentowe z serii InkBenefit Plus, przeznaczone do środowisk domowych oraz małych biur. Wyposażone w system wygodnych w użyciu, wysokowydajnych pojemników do samodzielnego napełniania tuszem. Takie rozwiązanie umożliwia sprawne i ekonomiczne drukowanie dużej liczby dokumentów. Do napełniania pojemników służą oryginalne butelki z tuszem Brother, dostępne w atrakcyjnych cenach.
DCP-T500W posiada funkcje drukowania, kopiowania oraz skanowania. Charakteryzuje się wysoką prędkością drukowania, wynoszącą do 11 obrazów na minutę w czerni i bieli oraz 6 obrazów na minutę w kolorze. Urządzenie jest wyposażone w podajnik papieru o łącznej pojemności 100 arkuszy, jednowierszowy wyświetlacz LCD oraz łatwy w obsłudze panel kontrolny, który zapewnia bezproblemowy dostęp do potrzebnych funkcjonalności. Dostępny jest również szybki interfejs USB 2.0.
DCP-T500W charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami, które ułatwiają ustawienie go w niewielkich przestrzeniach biurowych.
Urządzenie DCP-T500W oferuje łączność bezprzewodową. Obsługuje aplikację Brother iPrint&Scan, która umożliwia bezpośrednie skanowanie do i drukowanie z urządzeń, takich jak iPhone, iPad oraz tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android czy Windows Phone.
Urządzenie posiada gwarancję na 3 lata (po rejestracji na stronie internetowej www.brother.pl) lub 30 000 wydruków.

Interfejs WiFi

Wbudowany interfejs sieci WiFi zapewni Ci bezprzewodowe połączenie z siecią i innymi urządzeniami w tym standardzie. Korzystaj z dowolnego miejsca w dowolnym czasie z bezprzewodowego dostępu do sieci.

Ocena produktu: Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T500W - DCPT500WYJ1

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

BROTHER CANON EPSON HP Samsung
do góry