Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCPT700WYJ1

0 | Opinie: 0

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCPT700WYJ1 Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCPT700WYJ1 Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCPT700WYJ1 Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCPT700WYJ1 Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCPT700WYJ1 Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCPT700WYJ1 Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCPT700WYJ1
Zapłać w systemie PayPal
PRODUKT DOSTĘPNY Wysyłka z magazynu w 24h
Specyfikacja - Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCPT700WYJ1
Technologia drukuAtramentowa - kolorowa
Maksymalny format drukuA4
Typ skaneraPłaski
Maksymalny format skanowaniaA4
InterfejsyUSB 2.0
Obsługa sieci bezprzewodowejWiFi
Złącze karty pamięciBrak
Kolor głównyCzarny
Gwarancja24 miesiące

Opis - Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCPT700WYJ1

Wysokowydajna, kolorowa drukarka atramentowa

DCP-T700W to kolorowe wielofunkcyjne urządzenie atramentowe z serii InkBenefit Plus. Wyposażone jest we wbudowany system wygodnych w użyciu pojemników do samodzielnego napełniania tuszem. System składa się z 4 zbiorników na tusz – czarny, cyan, magenta oraz żółty – umieszczonych z przodu urządzeń.

DCP-T700W

Posiada funkcje drukowania, kopiowania oraz skanowania. Charakteryzuje się wysoką prędkością druku, wynoszącą do 11 obrazów na minutę w czerni i bieli oraz 6 obrazów na minutę w kolorze. Urządzenie jest wyposażone w podajnik papieru o łącznej pojemności 100 arkuszy, jednowierszowy wyświetlacz LCD oraz łatwy w obsłudze panel kontrolny, który zapewnia bezproblemowy dostęp do potrzebnych funkcjonalności. Dostępny jest również szybki interfejs USB 2.0.

Łączność bezprzewodowa

Obsługuje aplikację Brother iPrint&Scan, która umożliwia bezpośrednie skanowanie do i drukowanie z urządzeń, takich jak iPhone, iPad oraz tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android czy Windows Phone. Urządzenie DCP-T700W jest ponadto wyposażone w automatyczny podajnik dokumentów mieszczący 20 arkuszy, który ułatwia i optymalizuje proces skanowania i kopiowania wielostronicowych dokumentów.

Opinie - Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCPT700WYJ1

Ocena produktu: Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCPT700WYJ1

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ASUS BROTHER Dell EPSON HP Lenovo LG Philips Samsung
do góry