Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 4535 - F0V64C

4.5 | Opinie: 1

Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 4535 - F0V64C Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 4535 - F0V64C Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 4535 - F0V64C Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 4535 - F0V64C Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 4535 - F0V64C Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 4535 - F0V64C
Zapłać w systemie PayPal
PRODUKT DOSTĘPNY Wysyłka z magazynu w 24h
Specyfikacja - Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 4535 - F0V64C
Technologia drukuAtramentowa - kolorowa
Atramentowa - mono
Wyświetlacz drukarkiMonochromatyczny
Maksymalny format drukuA4
Czas wydruku pierwszej strony:18 s
Wydajność stron/miesiącDo 1000 stron
Podajnik standardowy (pojemność):100 arkuszy
Standardowa taca odbiorcza (pojemność):25 arkuszy
Rozdzielczość wydruku mono:1200 x 1200 dpi
Rozdzielczość wydruku kolor:4800 x 1200 dpi
Maks. prędkość druku mono:Do 9,5 str./min
Maks. prędkość druku kolor:Do 6.8 str./min
Maksymalna gramatura250 g/m²
Typ skaneraPłaski
Maksymalny format skanowaniaA4
Rozdzielczość skanera1200 dpi
InterfejsyUSB 2.0
Obsługa sieci bezprzewodowejWiFi
Złącze karty pamięciBrak
Dołączone oprogramowanieOprogramowanie HP, Printer HP Update, HP Photo Creations
Kolor głównyCzarny
Wymiary445 x 128 x 367 mm
Waga5.41 kg
Gwarancja12 miesięcy
Dołączone akcesoriaUrządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet Ink Advantage 4535, Czarny wkład atramentowy HP 652 (ok. 360 str.) ,Trójkolorowy wkład atramentowy HP 652 (ok. 200 str.) Płyta CD z oprogramowaniem,Arkusz instalacyjny Przewód zasilający

Opis - Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 4535 - F0V64C

Urządzenie wielofunkcyjne HP

Większe możliwości dzięki urządzeniom wielofunkcyjnym HP DeskJet i niedrogim wkładom atramentowym HP: to idealne dopełnienie Twojej technologii. Błyskawicznie realizuj zadania dzięki najprostszej metodzie drukowania z poziomu smartfona lub tabletu1 i możliwości szybkiej konfiguracji drukowania bezprzewodowego z dowolnego pomieszczenia.
Wszystko czego potrzebujesz, aby zacząć tworzyć:
Drukuj, skanuj lub szybko kopiuj w łatwy sposób dzięki wyświetlaczowi o przekątnej 5,5 cm (2,2 cala), który wystarczy dotknąć, aby rozpocząć pracę. Oszczędzaj papier i zasoby naturalne – zużycie papieru mniejsze nawet o 50% dzięki łatwemu, automatycznemu drukowi dwustronnemu. Drukuj zdjęcia bez obramowań o jakości laboratorium fotograficznego, dokumenty o jakości druku laserowego, strony do albumów i nie tylko – bez wychodzenia z domu. Drukuj zdalnie bez problemów. Automatycznie rozkładany odbiornik zapobiega spadaniu kartek na podłogę.

Wysokiej jakości wydruki

Wysokiej jakości wydruki wszystkich zdjęć i dokumentów, jakich potrzebujesz, na korzystnych warunkach dzięki wkładom atramentowym HP dostępnym w niskich cenach. To niezawodne urządzenie wielofunkcyjne zapewnia wydruki wysokiej jakości za każdym razem.
Łatwe drukowanie z poziomu urządzeń przenośnych
Twoje urządzenie, Twój wybór. Łatwe drukowanie dokumentów i zdjęć ze smartfonów i tabletów. Szybkie rozpoczęcie drukowania i nawiązanie połączenia dzięki łatwej konfiguracji z poziomu smartfona, tabletu lub komputera. Podłącz smartfona lub tablet bezpośrednio do drukarki i drukuj z łatwością bez konieczności nawiązywania połączenia z siecią. Zarządzaj zadaniami druku i skanowania w ruchu z wykorzystaniem bezpłatnej aplikacji mobilnej HP All-in-One Printer Remote.

Większe możliwości w mniejszej przestrzeni

Smukła i kompaktowa konstrukcja urządzenia sprawia, że zmieści się praktycznie wszędzie. Opcjonalny tryb cichy pozwala na drukowanie w dowolnym pomieszczeniu bez zakłócania ciszy.

Technologia HP ePrint

HP ePrint zapewni wyjątkowa elastyczność i możliwości drukowania ze smartfonów i tabletów z niemal każdego miejsca. HP ePrint jest aplikacją mobilną, która umożliwia drukowanie na dowolnej obsługiwanej drukarce HP połączonej z tą samą lokalną siecią Wi-Fi, co urządzenie przenośne.
HP ePrint jest usługą opartą na chmurze, która umożliwia wysłanie dokumentu lub zdjęcia do drukowania bezpośrednio do drukarki sieciowej HP z dowolnego miejsca z aktywnym połączeniem internetowym.
Dzięki aplikacji HP ePrint dla urządzeń z systemem Android i Apple iOS można używać do drukowania zdjęć, dokumentów, witryn, wiadomości e-mail lub drukować z usług drukowania z chmury, takich jak Dropbox i Dysk Google.

Opinie - Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 4535 - F0V64C

Ocena produktu: Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 4535 - F0V64C

Średnia ocena: 4.5
Opinie: 1

0%
0%
0%
0%
100%

wifi - 27.06.2017 11:11

w tym przedziale cenowym bezkonkurencyjne, tanie tusze, intuicyjna obsługa, dość szybkie, polecam.

Zaufani Producenci

ASUS BROTHER Dell EPSON HP Lenovo LG Philips Samsung
do góry