Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD AGD do łazienki Wagi Waga analityczna smart YUNMAI Pro M1806, czarna

Waga analityczna smart YUNMAI Pro M1806, czarna

1.jpg
000.jpg
00.jpg
1.jpg
000.jpg
1.jpg
000.jpg
00.jpg
1.jpg
000.jpg
Produkt Produkt niedostępny

Opis

Waga Smart Yunmai Pro M1806

Nowa waga Yunmai Pro jest przełomem w inteligentnej technologii dla zdrowia i urody. Jest to Twój codzienny asystent do ćwiczeń i analizy wszystkich układów organizmu. Zaktualizowana wersja gadżetu mierzy i dostarcza danych na temat 10 parametrów Twojego ciała w jednym ważeniu. Skala skutecznie diagnozuje Twój stan, rejestruje zmiany w Twoim organizmie, prowadzi statystyki w Twojej aplikacji, motywuje Cię do większej aktywności, daje Ci wskazówki dotyczące odżywiania i ćwiczeń.

Luksusowy design

Jednoczęściowa konstrukcja powierzchni sprawia, że urządzenie jest szczególnie atrakcyjne i stylowe. Yunmai Pro rezygnuje z tradycyjnych pomiarów z wbudowanymi stykami metalowymi i stosuje specjalną powłokę ITO. Kiedy stopy stykają się z gadżetem, impulsy przechodzą przez całą powierzchnię wagi (300x300 mm) - bez dodatkowych czujników. Jedyne, co musisz zrobić, to zdjąć i dotknąć gołymi stopami idealnie płaskiej powierzchni szkła. Przy tak potężnej funkcjonalności, grubość korpusu wagi wynosi tylko 20 mm! Waga Yunmai będzie wyglądać świetnie w każdym wnętrzu - na pewno nie będziesz chciał jej schować do szafki po użyciu!

Ukryty wyświetlacz LED zapewniający wyraźny odczyt w dzień i w nocy

Piękno projektu YUNMAI Pro jest pokazane z prostą estetyką. Przyjmuje bardziej estetycznie ukryty wyświetlacz LED. Niezależnie od tego, czy jest to jasny poranek, czy ciemna noc pokazuje wyraźnie wszystkie dane dzięki ultra-białemu hartowanemu szkłu.

10 kluczowych pomiarów

Analiza impedancji bioelektrycznej (BIA) mierzy tkankę tłuszczową i masę ciała. BMI, masa kości, tempo mięśni, białko, tłuszcz trzewny, woda w organizmie, wiek ciała i BMR - wszystko dzięki zaawansowanemu szkłu ITO.

Kompatybilne z aplikacją

Kompatybilne z aplikacjami Fitbit, Apple Health i Google Fit. Twoje dane zostaną automatycznie naniesione na wykres w telefonie, dzięki czemu będziesz mógł śledzić swoje postępy, korzystając z propozycji ulepszeń. Połączenie odbywa się przez Bluetooth 4.0. Teraz kompatybilny z Samsung Health! Zaktualizuj swoją aplikację do wersji 3.0

Łatwy w użyciu

Śledź trendy zdrowotne dla maksymalnie 16 użytkowników. Pełnowymiarowa skala z dużym wyświetlaczem LED jest łatwa do odczytania dla osób w każdym wieku, a jedno ładowanie wystarcza na 6 miesięcy. W zestawie kabel do ładowania. 100% satysfakcji, testy FCC, CE, RoHS

Łącząc aplikację YUNMAI i ich inteligentne urządzenie (Smart Scale), dane użytkownika mogą być przechowywane i analizowane za pośrednictwem YUNMAI Health Data Cloud. Dziesięć pomiarów ciała, takich jak waga, tłuszcz, mięśnie, woda w organizmie, masa kostna zostanie wygenerowanych jako krótki raport.


Inteligentna waga

Potrafi wykryć 10 typów danych ciała, aby uzyskać dokładne zrozumienie siebie
-Tendencja danych: na podstawie masy ciała i tkanki tłuszczowej automatycznie generowana jest krzywa danych, na pierwszy rzut oka można zobaczyć zmiany w swoim ciele.
-Zarządzanie rodziną: może rejestrować dane dla maksymalnie 16 użytkowników, co jest bardzo przydatne do użytku rodzinnego.

Specyfikacja

Dokładność 100 g
Kształt Kwadrat
Kolor produktu Czarny
Typ górnej powierzchni Szkło
Typ kontroli Czujnik
Model Elektroniczna waga osobista
Maksymalna waga 180 kg
Funkcja pamięci Tak
Automatyczne wyłączanie zasilania Tak
Wskaźnik przeładowania Tak
Stopy antypoślizgowe Tak
Wytrzymały projekt Tak
Łatwy do czyszczenia Tak
Powierzchnia antypoślizgowa Tak
Automatyczne włączanie zasilania Tak
Gotowy do użycia Tak
Wersja Bluetooth 4.0
Jednostka miary kg, lb
Liczba użytkowników 16 użyt.
Sterowanie za pomocą urządzenia z Androidem Tak
Kompatybilny z iOS Tak
Specyficzne cechy 10 pomiarów ciała
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Rodzaj zasilania Bateria, USB
Rodzaj baterii Litowo-polimerowy (LiPo)
Pojemność baterii 1000 mAh
Typ ekranu LED
Łatwy do odczytu wyświetlacz Tak
Ilość na paczkę 1 szt.
Rodzaj opakowania Pudełko
Szerokość produktu 300 mm
Wysokość produktu 20 mm
Waga produktu 1,41 kg
Oprogramowanie do pobrania Aplikacja YUNMAI
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Waga analityczna smart YUNMAI Pro M1806, czarna

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych:Polityka prywatności.