Waga łazienkowa Xiaomi Smart Scale S200 (biały)
- Jednostka miary: kg, lb
- Kolor produktu: Biały
- Maksymalny udźwig: 150 kg
- Bluetooth: Tak
- Waga produktu: 1,2 kg
Opis
Waga łazienkowa Xiaomi Smart Scale S200
Wszechstronna waga, która zapewnia dokładne pomiary.
Zakres pomiaru wagi od 0,1 do 150 kg
Inteligentne przechodzenie między trybami ważenia ludzi i przedmiotów
Po włączeniu waga od razu na podstawie masy wykrywa, czy ważony jest człowiek, czy mały przedmiot. Za pomocą aplikacji Xiaomi Home możesz też zapisać swoją masę z dzieckiem lub jako użytkownik będący gościem. Dane użytkowników będących gośćmi nie zostaną zapisane.
Nowa waga Xiaomi
Nową zaktualizowaną wagę Xiaomi Smart Scale S200 można połączyć z aplikacją Xiaomi Home. Przechowuje informacje dla maksymalnie 36 użytkowników, dlatego możesz łatwo zarządzać swoimi danymi.
Tworzy spersonalizowany raport masy, dzięki któremu można szybko śledzić postępy
Codzienne dane pomiarowe można wykorzystać do tworzenia spersonalizowanych raportów na temat masy za pomocą aplikacji Xiaomi Home. Łatwo śledź trendy masy ciała na przestrzeni tygodni, miesięcy i lat.
Wyjątkowa konstrukcja, pasuje do różnych wystrojów wnętrz
Waga jest dostępna w kolorach szarym i białym; cechuje się gładkimi liniami na powierzchni i podstawie oraz idealnie pasuje do wyszukanych, minimalistycznych wnętrz domów i urokliwych, przytulnych przestrzeni.
Dodatkowe informacje
Czujnik o wysokiej precyzji, który wykrywa nawet najmniejsze zmiany masy
Waga Xiaomi Smart Scale S200 posiada czujnik ze stali manganowej w kształcie litery E, który wykrywa minimalne różnice pomiarów wynoszące 0,05 kg. Dokładnie wykrywa codzienne zmiany masy ciała, co pomoże Ci skutecznie ją kontrolować.
Wejdź na wagę, aby sprawdzić 4 wskaźniki zdrowia
Waga Xiaomi Smart Scale S200 nie tylko wykonuje pomiar masy ciała, wskaźnika BMI i innych wskaźników ciała w czasie rzeczywistym, ale również oblicza Twoją idealną masę na podstawie wzrostu i wieku oraz przedstawia zalecenia dotyczące kontroli masy ciała, aby zmniejszyć ryzyko dla zdrowia wynikające z niewłaściwej diety i dużego spadku masy.
Umożliwia testowanie równowagi w celu monitorowania stabilności
Waga Xiaomi Smart Scale S200 posiada funkcję testowania równowagi. Stojąc jedną nogą na wadze, możesz odczytać dane w aplikacji Xiaomi Home, aby dowiedzieć się, jaką masz koordynację ciała, stabilność i czas reakcji.
Specyfikacja
| Dokładność | 100 g |
| Jednostka miary | kg, lb |
| Kształt | Kwadratowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Tworzywo sztuczne, Szkło hartowane |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Maksymalny udźwig | 150 kg |
| Pomiar BMI | Tak |
| Zalecany zakres temperatur podczas eksploatacji | 0 - 40 °C |
| Kompatybilny z Androidem | 8.0 lub nowszy |
| Kompatybilny z iOS | 12 lub nowszy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Napięcie baterii | 4,5 V |
| Moc znamionowa | 450 mW |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Wysokość produktu | 24,5 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Ostrzeżenia | Nie umieszczać na niestabilnych powierzchniach., Przechowywać z dala od wody., Upewnić się, że waga jest umieszczona na płaskiej i twardej powierzchni. |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |