WENTYLATOR BE QUIET! Light wings LX 140mm PWM Reverse White
- Średnica czaszy wentylatora: 14 cm
- Kolor produktu: Biały
- Liczba wentylatorów: 1 wentylator
- Złącze wentylatora: 4-pin
Wentylator Light Wings 140mm PWM Reverse White zapewnia imponujące podświetlenie ARGB z obu stron – jasny pierścień z przodu oraz subtelnie rozświetlony z tyłu tworzą atrakcyjny efekt wizualny niezależnie od kąta patrzenia. Dzięki 20 diodom LED ARGB zyskujesz szerokie możliwości personalizacji, nadając swojej obudowie wyjątkowy, indywidualny charakter.
Light Wings 140mm PWM Reverse White to doskonały wybór dla użytkowników, którzy oczekują maksymalnego przepływu powietrza i skutecznego chłodzenia – niezależnie od tego, czy montaż odbywa się na dolnym czy bocznym panelu obudowy. Siedem specjalnie zaprojektowanych łopatek o odwróconym układzie minimalizuje turbulencje i hałas, jednocześnie zapewniając imponującą wydajność chłodzenia nawet w najbardziej wymagających systemach.
Light Wings 140mm PWM Reverse White łączy efektowne podświetlenie z legendarną kulturą pracy marki be quiet!. Dzięki precyzyjnie zoptymalizowanemu rotorowi, wentylator generuje zaledwie 25,5 dB(A) przy maksymalnych obrotach, zapewniając ciche, a zarazem wydajne chłodzenie. To idealny wybór do komputerów gamingowych i obudów typu silent, gdzie liczy się zarówno estetyka, jak i komfort akustyczny.
Wentylator Light Wings 140mm PWM Reverse White został wyposażony w funkcję PWM, która umożliwia automatyczne dostosowanie prędkości obrotowej w zależności od obciążenia systemu. Dzięki kompatybilności z 4-pinowymi kontrolerami – w tym z tymi zintegrowanymi z wieloma płytami głównymi – wentylator może pracować cicho podczas codziennego użytkowania, a w razie potrzeby zwiększyć wydajność chłodzenia, zapewniając optymalną temperaturę i minimalny hałas.
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Model | Wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Prędkość obrotowa (max) | 1300 RPM |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 25,5 dB |
| Maksymalny przepływ powietrza | 51,4 ft³/min |
| Przepływ powietrza | 87,3 m³/h |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,1 mmH2O |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Typ łożyska | Łożysko typu rifle |
| Ilość sztuk | 1 |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 60000 h |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Napięcie | 5 - 13.2 V |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Pobór mocy wentylatora | 3,8 W |
| Natężenie znamionowe | 0,67 A |
| Prąd wentylatora | 0,08 A |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 140 x 25 mm |
| Ciężar wentylatora | 241 g |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Szerokość opakowania | 173 mm |
| Głębokość opakowania | 29,5 mm |
| Wysokość opakowania | 153 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 330 g |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Triman |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | CE, RoHS, UKCA, WEEE |
| Dołączone śruby | Tak |
| Liczba śrub | 4 |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 30 szt. |
| Szerokość kartonu dostawczego | 32 cm |
| Długość kartonu do wysyłki | 47,8 cm |
| Wysokość kartonu dostawczego | 20 cm |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 10,5 kg |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |