Sfera Gamingu- sprawdź promocje!

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD Przydatne w domu Wentylatory Wentylator stojący Blaupunkt ASF701, 55W

Wentylator stojący Blaupunkt ASF701, 55W

ASF701.jpg
ASF701_download7_Zdjecie_produktu.jpg
ASF701_download5_Zdjecie_produktu.jpg
ASF701_download6_Zdjecie_produktu.jpg
ASF701_download4_Zdjecie_produktu.jpg
ASF701.jpg
ASF701_download7_Zdjecie_produktu.jpg
ASF701_download5_Zdjecie_produktu.jpg
ASF701_download6_Zdjecie_produktu.jpg
ASF701_download4_Zdjecie_produktu.jpg

Wentylator stojący Blaupunkt ASF701, 55W

Producent:  Blaupunkt

Opis

Wentylator stojący z wyświetlaczem ASF701

Wentylator to urządzenie, które przyda się zwłaszcza latem. Jest to najprostszy i zarazem najtańszy sposób na walkę w upałem. Przyjemny podmuch powietrza obniży temperaturę i sprawi, że poczujemy ulgę oraz idealne warunki do odpoczynku lub pracy.

Elegancki i klasyczny wentylator stojący ASF701 marki Blaupunkt będzie idealnym wyborem dla osób, które chcą ochłodzić większe pomieszczenia. Dzięki trzem ustawieniom prędkości i trzem trybom nawiewu model ten daje możliwość ustawienia pracy zgodnie z własnymi upodobaniami. Tryb standardowy – wentylator będzie pracował w ten sposób aż do wyłączenia, naturalny – wentylator będzie zmieniać siłę nadmuchu symulując wrażenia podmuchów wiatru w zależności od wybranej intensywności nawiewu oraz tryb nocny – wentylator będzie pracować w trybie naturalnym, co 30 minut zmniejszając intensywność, aż do trybu naturalnego o najmniejszej intensywności.

Cicha praca

Wydajny silnik miedziany oraz 40 cm średnica wentylatora zapewniają silny przepływ powietrza, zaś funkcja oscylacji zapewnia równomierne rozprowadzenie go po całym pomieszczeniu. Regulacja nachylenia i wysokości wentylatora pozwalają zmienić kierunek nadmuchu i dopasować działanie urządzenia do swoich preferencji.

Ten niezawodny i cichy model może pracować także w nocy, gdyż specjalny kształt łopatek wentylatora zmniejsza głośność jego pracy. Przy najmniejszej prędkości jego głośność jest poniżej 40 dB.

Bezpieczeństwo w trakcie użytkowania gwarantuje plastikowa kratka zabezpieczająca na tyle urządzenia oraz mocny, metalowy grill na jego przodzie, które bardzo łatwo zdemontujemy na czas czyszczenia.

Pilot zdalnego sterowania, timer umożliwiający ustawienie wyłączenia wentylatora z opóźnieniem, a także czytelny wyświetlacz wskazujący temperaturę i czas timera dopełniają komfortu obsługi.

Nowoczesny design, solidna konstrukcja oraz stonowane, klasyczne kolory wentylatora sprawiają, że dopasowuje się on do każdego nowoczesnego wnętrza.

Specyfikacja

Model Wentylator stojący
Kolor produktu Czarny
Materiał obudowy Metal, Plastik
Przeznaczenie Podłoga
Ilość prędkości 3
Średnica czaszy wentylatora 40 cm
Regulacja pochylenia Tak
Typ kontroli Pilot zdalnego sterowania
Liczba łopatek wentylatora 5
Siatka ochronna Tak
Ilość silników 1
Certyfikaty
Oscylacja Tak
Poziom hałasu 40 dB
Timer Tak
Regulacja wysokości Tak
Wbudowany wyświetlacz Tak
Rodzaj zasilania Prąd przemienny
Pobór mocy 55 W
Napięcie wejściowe AC 220-240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50 / 60 Hz
Wysokość produktu 1350 mm
Szerokość produktu 640 mm
Głębokość produktu 241 mm
Waga produktu 3,16 kg
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Wentylator stojący Blaupunkt ASF701, 55W

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Wentylator stojący Blaupunkt ASF701, 55W

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.