Sfera Gamingu- sprawdź promocje!

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Dom i Biuro Inteligentny dom Audio-Wideo Wideo Wizjer LCD 3'' Zdjęcia Dzwonek Juadasz Akumulator
Dostawa 0zł

Wideo Wizjer LCD 3'' Zdjęcia Dzwonek Juadasz Akumulator

1.jpg
2.jpg
7.jpg
6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg
1.jpg
2.jpg
7.jpg
6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg

Wideo Wizjer LCD 3'' Zdjęcia Dzwonek Juadasz Akumulator

Producent:  MBG line

Opis

Wideo wizjer MBG Line DD2 LCD 2.8"

Elektroniczny wizjer jest idealnym dodatkowym wyposażeniem domu/ mieszkania/ biura. Dzięki niemu nie musimy schylać się do otworu tradycyjnego "judasza" aby uzyskać podgląd. Dodatkowo urządzenie służy jako dzwonek do drzwi i ma opcje rejestracji odwiedzających nas osób. Jedyny model na rynku z wbudowanym akumulatorem wielokrotnego ładowania, który na jednym ładowaniu może pracować aż 120 dni oraz wbudowaną pamięcią do 40 zdjęć z możliwością nadpisywania.

Prosty i bezinwazyjny montaż

Urządzenie jest bardzo proste w montażu - w zaledwie 4 szybkich krokach każdy będzie w stanie podłączyć je u siebie. Urządzenie zostało wykonane z najwyższą starannością i idealnie komponuje się w mieszkaniu. Dzięki urządzeniu będziemy wiedzieli czy podczas naszej nieobecności ktoś dzwonił na dzwonek. Po każdorazowym kliknięciu w dzwonek urządzenie włącza się, wykonuje zdjęcie i zapisuje w pamięci. Dodatkowo podczas podglądu można wykonać ręcznie zdjęcie sytuacji za drzwiami.

Zadbaj o swoją wygodę i bezpieczeństwo!

Wizjer idealnie podniesie komfort codziennego sprawdzania kto zadzwonił do naszych drzwi. Nie będzie już konieczne schylanie się i wpatrywanie w tradycyjnego "judasza". Użytkowanie i obsługa jest bardzo prosta i wygodna. Sama instalacja odbywa się bardzo szybko w zaledwie 4 krokach

Prosta instalacja

1. Wybierz śrubę o długości odpowiadającej grubości drzwi i wkręć je w otwór z tyłu wizjera. 2. Włóż wizjer w otwór wizjera drzwi, upewniając się, że przewód sygnałowy i śruby wystają po drugiej stronie drzwi.3. Przełóż taśmę sygnałową przez górną szczelinę, a śruby przez dolną szczelinę metalowej ramki, następnie przesuń metalową ramkę w górę w celu przemieszczenia śruby w węższą część otworu. Upewnij się, że strzałka na metalowej ramce skierowana jest w górę. Odklej osłony taśm 3M i zamontuj ramkę na drzwiach. Dokręć śruby w celu stabilizacji wizjera i metalowej ramki. 4. Wepnij złącze sygnałowe do gniazda w wyświetlaczu oraz nasuń wyświetlacz na ramkę na drzwiach.

Specyfikacja

Kompatybilność Drzwi o szerokości 32 - 120 mm
Prosty montaż Tak
Automatyczne wyłączanie Tak
Typ kontroli Przyciski
Cechy szczególne Funkcja dzwonka
Zdjęcie Tak
Nagrywanie wideo Tak
Tryb nocny Tak
Nadpisywanie Tak
Typ wyświetlacza LCD
Przekątna ekranu 2,8"
Rozdzielczość 480 x 320 px
Wizjer elektroniczny Tak
Rozmiar ekranu wizjera 2.8"
Kąt widzenia 90°
Ilość diod oświetlenia 2
Średnica otworu 1,4 - 2,2 cm
Kamera na podczerwień (IR) Tak
Akumulator Tak
Pojemność baterii 1000 mAh
Szerokość wyświetlacza 87 mm
Wysokość wyświetlacza 90 mm
Wysokość kamery 54 mm
Wizjer elektroniczny Tak
Dołączony wyświetlacz Tak
Instrukcja obsługi Tak
Dołączone śruby Tak
Wbudowana pamięć Tak
Liczba zdjęć 40
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Wideo Wizjer LCD 3'' Zdjęcia Dzwonek Juadasz Akumulator

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Wideo Wizjer LCD 3'' Zdjęcia Dzwonek Juadasz Akumulator

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.