Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Dom i Biuro Inteligentny dom Audio-Wideo Wideo Wizjer LCD Zdjęcia Dzwonek Juadasz Czujnik Ruchu HD
Dostawa 0zł

Wideo Wizjer LCD Zdjęcia Dzwonek Juadasz Czujnik Ruchu HD

1.jpg
2.jpg
4.jpg
3.jpg
1.jpg
2.jpg
4.jpg
3.jpg
Produkt Produkt niedostępny
InPost Paczkomaty 24/7
BLIK
Przelew online
Google Pay

Opis

Wideo wizjer MBG Line SF550 LCD Jakość HD

Elektroniczny wizjer jest idealnym dodatkowym wyposażeniem domu/ mieszkania/ biura. Dzięki niemu nie musimy schylać się do otworu tradycyjnego "judasza" aby uzyskać podgląd. Dodatkowo urządzenie służy jako dzwonek do drzwi i ma opcje rejestracji odwiedzających nas osób. Jedyny model na rynku z wbudowanym akumulatorem wielokrotnego ładowania oraz czujnikiem ruchu, dzięki któremu zarejestrujemy wszystkie osoby przechodzące obok naszych drzwi. Jedyny model w naszej ofercie z funkcją detekcji ruchu (brak dźwięku) i wykonywania po niej nagrania 10s lub zdjęcia!

Prosty i bezinwazyjny montaż

Urządzenie jest bardzo proste w montażu - w zaledwie 2 szybkich krokach każdy będzie w stanie podłączyć je u siebie. Urządzenie zostało wykonane z najwyższą starannością i idealnie komponuje się w mieszkaniu. Dzięki urządzeniu będziemy wiedzieli czy podczas naszej nieobecności ktoś dzwonił na dzwonek. Po każdorazowym kliknięciu w dzwonek urządzenie włącza się, wykonuje zdjęcie i zapisuje w pamięci. Możemy również aktywować detekcją ruchu, po wzbudzeniu czujnika PIR wizjer wykona zdjęcie lub nagra materiał VIDEO 10s. Dodatkowo podczas podglądu można wykonać ręcznie zdjęcie sytuacji za drzwiami.

Prosta instalacja

1. Wybierz śrubę o długości odpowiadającej grubości drzwi i wkręć ją w otwór z tyłu wizjera, tak przygotowany wizjer zainstaluj w otwór w drzwiach upewniając się, że przewód sygnałowy i śruby wystają po drugiej stronie drzwi.Przełóż taśmę sygnałową przez górną szczelinę, a śruby przez dolną szczelinę metalowej ramki, następnie przesuń metalową ramkę w górę w celu przemieszczenia śruby w węższą część otworu. Upewnij się, że strzałka na metalowej ramce skierowana jest w górę. 2. Zamontuj ramkę na drzwiach. Dokręć śrubę w celu stabilizacji wizjera i metalowej ramki. Wepnij złącze sygnałowe do gniazda w wyświetlaczu oraz nasuń wyświetlacz na ramkę na drzwiach.

Detekcja ruchu w oparciu o czujnik PIR

Dzięki najnowszemu rozwiązaniu wizjer zadba o nasze bezpieczeństwo i wykona zdjęcie lub film każdorazowo gdy ktoś przejdzie przed naszymi drzwiami. BRAK DŹWIĘKU PO DETEKCJI RUCHU! Detekcja ruchu działa dzięki zainstalowanemu czujnikowi PIR. Jest to typ czujnika, który reaguje na zmianę tzw. "ciepłego obiektu". Jeżeli w jego zasięgu przemieści się obiekt o temperaturze znacznie różniącej się od temperatury otoczenia - czujnik wykryje to i wizjer zrealizuje zaplanowane akcje (wykona zdjęcie lub nagra 10s materiał VIDEO) Jest to aktualnie jeden z najlepszych systemów do wykrywania ruchu, który eliminuje fałszywe wzbudzenia.

W pełni polska wersja językowa

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy dokładne tłumaczenie menu wizjera oraz pełną instrukcję w języku polskim. Dokładamy starań aby każdy produkt MBG LINE posiadał intuicyjne menu i sama obsługa nie sprawiała nikomu najmniejszych problemów.

Jakość HD i wbudowane diody IR

Wizjer został zaprojektowany w oparciu o matrycę HD pozwalającą na nagrywanie w jakości HD 1280x720px W urządzeniu zastosowany został obiektyw szerokokątny 120 stopni oraz 2 diody na podczerwień pozwalające na pracę nawet w całkowitej ciemności.

Specyfikacja

Kompatybilność Drzwi o szerokości 35 - 120 mm
Łatwa instalacja Tak
Automatyczne wyłączanie Tak
Typ kontroli Przyciski
Czujnik ruchu Tak
Specyficzne cechy Funkcja dzwonka
Zdjęcie Tak
Nagrywanie wideo Tak
Regulacja głośności Tak
Przycisk wyciszenia Tak
Typ HD HD
Tryb nocny Tak
Rozdzielczość wideo 1280 x 720 px
Obsługiwane tryby wideo 720p
Typ wyświetlacza LCD
Długość przekątnej ekranu 4,3"
Rozdzielczość 480 x 272 px
Wizjer elektryczny Tak
Rozmiar ekranu wizjera 4.3"
Kąt widzenia 120°
Ilość diod oświetlenia 2
Średnica otworu 1,4 - 2,2 cm
Kamera na podczerwień (IR) Tak
Akumulator Tak
Pojemność baterii 2400 mAh
Szerokość wyświetlacza 146 mm
Wysokość wyświetlacza 97 mm
Głębokość wyświetlacza 20 mm
Szerokość kamery 61,5 mm
Wysokość kamery 61,5 mm
Głębokość kamery 13,5 mm
Wizjer elektryczny Tak
Dołączony wyświetlacz Tak
Instrukcja obsługi Tak
Dołączone śruby Tak
Kabel USB w zestawie Tak
Obsługiwane typy kart pamięci MicroSD (TransFlash)
Maksymalny rozmiar karty pamięci 32 GB
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie (4)

5 / 5

Wideo Wizjer LCD Zdjęcia Dzwonek Juadasz Czujnik Ruchu HD

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.