Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Hobby Motoryzacja Wideorejestratory Wideorejestrator BLACKVUE DR750X-2CH LTE PLUS
Dostawa 0zł

Wideorejestrator BLACKVUE DR750X-2CH LTE PLUS

BLACKVUE DR750X-2CH LTE PLUS-01.jpg
BLACKVUE DR750X-2CH LTE PLUS-04.jpg
BLACKVUE DR750X-2CH LTE PLUS-03.jpg
BLACKVUE DR750X-2CH LTE PLUS-02.jpg
BLACKVUE DR750X-2CH LTE PLUS-01.jpg
BLACKVUE DR750X-2CH LTE PLUS-04.jpg
BLACKVUE DR750X-2CH LTE PLUS-03.jpg
BLACKVUE DR750X-2CH LTE PLUS-02.jpg

Wideorejestrator BLACKVUE DR750X-2CH LTE PLUS

Producent: BlackVue
Produkt Produkt niedostępny

Opis

Wideorejestrator BLACKVUE DR750X-2CH 4G LTE PLUS kamera samochodowa Full HD 4G LTE Czarny

BLACKVUE DR750X-2CH 4G LTE PLUS to sprzęt, który wydatnie zwiększy bezpieczeństwo Twojego auta. Wyposażony w innowacyjne czujniki obrazu Sony STARVIS zestaw 2 kamer samochodowych, które zapewnią kompleksową ochronę Twoich 4 kółek, i to zarówno w trakcie jazdy, jak i podczas postoju.

Urządzenia oferują doskonałą jakość obrazu w rozdzielczości Full HD i 60 klatkach na sekundę (przód), niezależnie od pory dnia i aktualnego oświetlenia. Do tego, moduły GPS, Wi-Fi i LTE 4G, łączność z chmurą BlackVue Cloud, a także system detekcji uderzeń i ruchu. Jednym zdaniem, jest to wielofunkcyjny duet wideorejestratorów gwarantujących ochronę z najwyższej półki.

Innowacyjne przetworniki Sony STARVIS Full HD

Oba akcesoria to kamery samochodowe typu dashcam (do zamontowania na podsufitce) i obie zostały wyposażone w podświetlane od tyłu przetworniki obrazu Sony STARVIS Full HD, które zapewniają doskonałą jakość obrazu niezależnie od ilości dostępnego światła. Sprzęt posiada możliwość nagrywania w rozdzielczości Full HD 1080p (60 klatek na sekundę - przód, tył - 30 kl./s) z szerokim kątem widzenia 139°, co gwarantuje najwyższy poziom rejestrowanego wideo. Ponadto, wysoka czułość przetworników i szeroki zakres dynamiczny sprawiają, że obraz jest płynny i wyraźny, z doskonale widocznymi szczegółami, które mogą okazać się niezwykle istotne w określonych sytuacjach.

System automatycznych czujników

Sprzęt posiada wbudowany system czujników wstrząsu oraz ruchu, które to automatycznie przełączają go w odpowiedni tryb zapisu. Podczas jazdy - normalny, podczas postoju - parkingowy (w którym kamera włącza się samoczynnie kiedy wykryje ruch przed obiektywem), lub tryb "zdarzenia", w którym to urządzenie rozpoczyna nagrywanie, gdy odpowiednie sensory wykryją przeciążenie np. podczas kolizji drogowej, i to niezależnie od tego czy auto jest w ruchu czy zostało zaparkowane. Co więcej, każdy z zapisanych plików trafia do folderu odpowiedniego dla trybu, w którym został zarejestrowany, więc znalezienie konkretnych materiałów nie będzie stanowiło problemu.

Inteligentne monitorowanie trybu parkowania z akcesoriami Power Magic.

Ciesz się spokojem, wiedząc, że Twój samochód jest pod ochroną podczas Twojej nieobecności. BlackVue automatycznie przełącza się w tryb parkowania, aby monitorować zaparkowany pojazd. DR750X-2CH LTE Plus obsługuje między innymi takie tryby jak: ciągle nagrywanie z prędkością 1 FPS (jedna klatka na sekundę). Odtwarzane z szybkością 30 klatek na sekundę, 1-minutowy film poklatkowy w trybie parkowania = 30 minut pokrycia w czasie rzeczywistym. Po wykryciu uderzenia kamera samochodowa tworzy buforowany film z wydarzenia i wiele więcej. Akcesoria Power Magic do zakupu osobno.

Zestaw trybu parkowania

Akumulatory w trybie parkowania

GPS, Wi-Fi i LTE

GPS - Wizualizuj lokalizację pojazdu na mapie i jego prędkość podczas odtwarzania zapisanego wideo.

Wi-Fi - Umożliwia połączenie z BlackVue za pomocą smartfona lub tabletu. Dostęp do sieci pozwala również wideorejestratorowi łączyć się z BlackVue Cloud, a co za tym idzie przeglądać zapisane pliki, zobaczyć podgląd „na żywo”, czy zmienić parametry pracy urządzenia.

LTE - Z wbudowanym modułem łączności LTE, zyskujesz dostęp do BlackVue Cloud gdziekolwiek jesteś, bez konieczności korzystania z mobilnych hot-spotów.

Ochrona najważniejszych nagrań

Domyślnie wideorejestratory nagrywają w pętli, nadpisując starsze pliki, gdy pamięć jest pełna. Jednak może się zdarzyć, że zastąpione zostaną wyjątkowo ważne nagrania np. z momentu uszkodzenia auta. Kamera BlackVue może zapobiegać takim sytuacjom chroniąc do 50 filmów zdarzeń - wyzwalanych ręcznie lub przez uderzenia. Dzięki tej funkcji, możesz mieć pewność, że w newralgicznych momentach zawsze będziesz miał odpowiedni dowód wideo.

Z kolei wykorzystywany przez sprzęt system zarządzania plikami, polepsza stabilność rejestracji, a przy tym zmniejsza częstotliwość formatowania karty micro SD, zwiększając w ten sposób jej żywotność. Ponadto, gdy ów nośnik danych ulegnie uszkodzeniu, urządzenie poinformuje o awarii za pomocą ostrzeżenia głosowego.

Przeglądaj i zarządzaj - BlackVue App & BlackVue Viewer

Wszelkie nagrania możesz w każdej chwili podejrzeć za pomocą smartfonowej aplikacji BlackVue App (Android i iOS) lub przeglądarki BlackVue Viewer (Windows oraz Mac OS). Obie opcje pozwalają również na odczytanie dodatkowych parametrów jazdy zarejestrowanych przez kamerę, takich jak prędkość i pozycja auta na mapie. Do tego, przeglądarka ma także możliwość określenia pozycji GPS wg współrzędnych, odtworzenie przebytej trasy, czy odczyt wykresów z czujnika wstrząsów.

BlackVue Cloud czyli dostęp zawsze i wszędzie

Dzięki usłudze chmury BlackVue Cloud, połączysz się ze swoją kamerą o dowolnej porze i z dowolnego miejsca na świecie. Całkowicie zdalnie, możesz korzystać z opcji podglądu na żywo, tworzyć kopie zapasowe ważnych plików, a także otrzymywać powiadomienia o zdarzeniach prosto na swój telefon. Ponadto, możesz odtwarzać i pobierać filmy z pamięci wideorejestratora lub chmury gdziekolwiek jesteś i... komunikować się głosowo bezpośrednio poprzez kamerę.

Ostry jak brzytwa obraz w 60 kl./s

BLACKVUE DR750X-2CH 4G LTE PLUS rejestruje obraz z szybkością 60 klatek na sekundę, co sprawia, że nawet jadąc z większą prędkością obraz jest zawsze ostry jak brzytwa. Przy owych 60 fps, rozmycie ruchu jest znacznie mniejsze, a co za tym idzie, kamera może lepiej uchwycić każdy szczegół, z tablicami rejestracyjnymi na czele.

UWAGA: Warto pamiętać, że im wyższe ustawienie jakości obrazu tym większy rozmiar pliku i wydłużony czas przesyłu danych.

Zawartość opakowania:

- Rejestrator (moduł przedni) z uchwytem
- Tylna kamera z uchwytem
- Przewód zasilający
- Przewód sygnałowy do podłączenia tylnej kamery (ok. 6 metrów)
- czytnik kart microSD
- Klipsy montażowe do kabli
- Zapasowe podkładki samoprzylepne
- Narzędzie do podważania
- Narzędzie do wyjmowania karty SIM
- Skrócona instrukcja obsługi
- Karta microSD

Specyfikacja

Typ HD Full HD
Liczba kamer 2
Rozdzielczość głównego aparatu/kamery 1920 x 1080 px
Kąt widzenia głównej kamery 139°
Sensor głównej kamery Sony STARVIS CMOS
Formaty kompresji H.264
Czujnik ruchu Tak
Nagrywanie w pętli wideo Tak
Kolor produktu Czarny
Czujnik wstrząsów Tak
Tryb parkingowy Opcjonalnie
Liczba kanałów 2 kan.
Kompatybilny z iOS Tak
Sterowanie za pomocą urządzenia z Androidem Tak
Maksymalna liczba klatek na sekundę 60 fps
Rozdzielczość czujnika głównej kamery 2,1 MP
Tryb nocny Tak
Wbudowany wyświetlacz Nie
Obsługiwane typy kart pamięci MicroSD (TransFlash)
Maksymalny rozmiar karty pamięci 256 GB
Wbudowane nośniki pamięci masowej Nie
Głośnik Tak
Mikrofon Tak
Nagrywanie dźwięku Tak
Wi-Fi Tak
Bluetooth Nie
GPS Tak
GLONASS Tak
Wsparcie aplikacji Tak
4G LTE Tak
Rodzaj zasilania Kondensator
Napięcie pracy 12 V
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) 24 V
Szerokość produktu 137,6 mm
Wysokość produktu 43 mm
Waga produktu 166 g
Zakres temperatur (eksploatacja) -20 - 70 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 70 °C
Certyfikaty FCC, ISED, CE, UKCA, RoHS, Telec, WEEE
Liczba kamer 2
Instrukcja obsługi Tak
Przewód zasilający dołączony Tak
Klips do kabla Tak
Przewody Kabel połączeniowy kamery tylnej 6 m
Zapasowe podkładki samoprzylepne Tak
Akcesoria w zestawie Czytnik kart pamięci
Zacisk do montażu Tak
Karta pamięci w zestawie 32 GB
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Wideorejestrator BLACKVUE DR750X-2CH LTE PLUS

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych:Polityka prywatności.