Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Hobby Motoryzacja Wideorejestratory Wideorejestrator Neoline G-TECH X74 - GPS
Dostawa 0zł

Wideorejestrator Neoline G-TECH X74 - GPS

1.jpg
1.jpg
22.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
33.jpg
1.jpg
7.jpg
1.jpg
1.jpg
22.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
33.jpg
1.jpg
7.jpg

Wideorejestrator Neoline G-TECH X74 - GPS

Producent: Neoline
Produkt Produkt niedostępny

Opis

Wideorejestrator Neoline G-TECH X74

Uchwyt magnetyczny | filtr antyodblaskowy CPL | Zaawansowany tryb parkowania | Tryb nocny

Ergonomia i interfejs

Elegancka obudowa NEOLINE G-Tech X74 wyposażona jest w łatwe w obsłudze przyciski, których położenie zapewnia intuicyjną regulację „na ślepo”. 2-calowy wyświetlacz, wykonany w technologii IPS, pozwala użytkownikowi na dokonywanie ustawień i oglądanie wideo bez zniekształcania kolorów obrazu pod różnymi kątami.

Mocowanie magnetyczne

Uchwyt magnetyczny NEOLINE G-Tech X74 z aktywnym ładowaniem ułatwia demontaż i montaż rejestratora bez konieczności ciągłego podłączania przewodów

Przycisk Hot-Key

Przycisk HOT-KEY służy do blokowania nagrywania, a jego długie przytrzymanie aktywuje dodatkową funkcjonalność.
Na przykład aktywuje tryb parkingowy.

Wysoka jakość nagrywania

Wysokiej jakości i szczegółowe wideo w NEOLINE G-Tech X74 zapewnia potężny procesor Novatek, czujnik SONY i obiektyw o aperturze 1: 1.8. Ta baza techniczna pozwala rejestratorowi Neoline G-Tech X74 rejestrować wideo w rozdzielczości Full HD 1920 * 1080 przy 30 klatkach na sekundę, uzyskując wysokiej jakości, szczegółowy obraz nie tylko w dzień, ale także w nocy.

Tryb nocny

NEOLINE G-Tech X74 wyposażona jest nie tylko w doskonałą optykę i matrycę, ale także specjalny algorytm, który pozwala zwiększyć szczegółowość w warunkach słabego oświetlenia.

Filtr antyodblaskowy CPL

Filtr przeciwodblaskowy CPL o średnicy 37 mm montowany jest na szczycie obiektywu NEOLINE G-Tech X74. Służy on do redukcji ilości światła słonecznego i odbić obiektów wewnętrznych od szyby na filmie. Filtr CPL znacznie poprawia również kontrast obrazu.

Ulepszony kontrast wideo

Kamery NEOLINE G-Tech X74 posiadają funkcję rozszerzonego zakresu dynamiki WDR, zapewniającą zrównoważony obraz kolorów i światła w trudnych warunkach: przy podświetleniu, intensywnym i zmiennym świetle. Jest to szczególnie ważne przy wjeździe i wyjeździe z tunelu w pełnym słońcu itp. Dzięki funkcji WDR w rejestratorze NEOLINE G-Tech X74 jakość obrazu pozostaje na wysokim poziomie nawet w najtrudniejszych warunkach.

Szeroki kąt widzenia

Dzięki szerokiemu kątowi widzenia wynoszącemu 140°, NEOLINE G-Tech X74 obejmuje wszystkie 5 pasów jezdni, nie zniekształcając przy tym obrazu. Rejestrator zarejestruje naprawdę wszystko, co dzieje się na drodze.

Rozszerzony tryb parkingowy

Tryb parkingowy NEOLINE G-Tech X74 posiada bogaty zestaw ustawień, komunikatów głosowych i powiadomień, aby zapewnić maksymalną bazę dowodową w razie wypadku lub innych nielegalnych działań na parkingu. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość aktywacji zdjęć interwałowych, dzięki którym w ciągu 30 sekundowego filmu można obejrzeć od ~2 do 15 minut czasu rzeczywistego, co pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie wolnego miejsca na karcie pamięci.

Ochrona przed trudnym warunkami pogodowymi

NEOLINE G-Tech X74 jest wyposażony w kondensator, a nie w standardową baterię. Kondensator jest znacznie bardziej odporny na wysokie temperatury i charakteryzuje się długą żywotnością. Dzięki zastosowaniu kondensatora rozwiązano wiele typowych problemów z rejestratorami DVR: przegrzewanie się, wybuch baterii, utrata "ostatnich" plików.

Światowa baza danych GPS

Urządzenia Neoline mają wbudowaną bazę danych radarów i kamer, która zawiera dane z ponad stu tysięcy radarów na całym świecie (Europa, USA, Izrael, Bliski Wschód, Turcja, Australia itp.). Baza danych jest regularnie aktualizowana na neoline.com.

Inteligentne przetwarzanie kamer do obliczania średniej prędkości

Cechą wyróżniającą NEOLINE G-Tech X74 jest inteligentna obsługa kamer, które obliczają średnią prędkość. Algorytm wbudowany w NEOLINE G-Tech X74 pozwala na zresetowanie alarmu przy wyjeździe ze stacji, a nawet monitorowanego zakrętu, ostrzeganie o przekroczeniu prędkości, prawidłowe przetwarzanie innych punktów GPS na terenie, na którym obliczana jest średnia prędkość.

System powiadamia o zatrzymaniu nagrywania

NEOLINE G-Tech X74 posiada funkcję powiadamiania o zatrzymaniu nagrywania, która zapobiega przypadkom braku nagrań. Wideorejestrator odbiera specjalny sygnał dźwiękowy.

Specyfikacja

Typ HD Full HD
Liczba kamer 1
Rozdzielczość głównego aparatu/kamery 1920 x 1080 px
Kąt widzenia głównej kamery 140°
Sensor głównej kamery Sony
Maksymalna liczba klatek na sekundę 30 fps
Formaty kompresji MP4
Automatyczne nagrywanie Tak
Nagrywanie w pętli wideo Tak
Kolor produktu Czarny
Czujnik wstrząsów Tak
Tryb parkingowy Tak
Liczba kanałów 1 kan.
Wide Dynamic Range (WDR) Tak
Antyodblaskowe Tak
Tryb nocny Tak
Hot keys Tak
Specyficzne cechy Obliczenia średniej prędkości, Wbudowana baza danych
Wbudowany wyświetlacz Tak
Długość przekątnej ekranu 2"
Technologia wyświetlacza IPS
Obsługiwane typy kart pamięci MicroSD (TransFlash)
Maksymalny rozmiar karty pamięci 128 GB
Wbudowane nośniki pamięci masowej Nie
Nagrywanie dźwięku Tak
Głośnik Tak
Wbudowany mikrofon Tak
Wi-Fi Nie
Bluetooth Nie
Rodzaj zasilania Kondensator
Napięcie pracy 12 V
Napięcie wejściowe DC 5 V
Szerokość produktu 74 mm
Głębokość produktu 42 mm
Wysokość produktu 34,5 mm
Waga produktu 87 g
Zakres temperatur (eksploatacja) -10 - 60 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 70 °C
Ładowarka samochodowa Tak
Uchwyt(y) Tak
Instrukcja obsługi Tak
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Wideorejestrator Neoline G-TECH X74 - GPS

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych:Polityka prywatności.