Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Hobby Motoryzacja Wideorejestratory Wideorejestrator Neoline X-COP 9300S wykrywacz radarów - GPS
Dostawa 0zł

Wideorejestrator Neoline X-COP 9300S wykrywacz radarów - GPS

5.jpg
6.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg
5.jpg
6.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg

Wideorejestrator Neoline X-COP 9300S wykrywacz radarów - GPS

Producent:  Neoline
Produkt Produkt niedostępny
InPost Paczkomaty 24/7
BLIK
Przelew online
Google Pay

Opis

Wideorejestrator Neoline X-COP 9300s

Urządzenie hybrydowe DVR & wykrywacz radarów.

Neoline X-COP 9300s

NEOLINE X-COP 9300s - hybryda z powiększoną tubą dla lepszej detekcji nowoczesnych radarów o niskiej mocy, powiększoną anteną GPS dla precyzyjnej geolokalizacji. Wyświetlacz skierowany w stronę kierowcy, rozdzielczość nagrywania FULL HD, rozbudowana konfiguracja oraz doskonały stosunek ceny do jakości sprawia, że urządzenie to jest jedną z najlepszych hybryd.

Wykrywanie bez obaw o fałszywe sygnały

Służy do eliminacji fałszywych alarmów, zwłaszcza z czujników martwych stref innych pojazdów. Jednocześnie, w przeciwieństwie do podobnych technologii innych producentów, nie dochodzi do fałszywego blokowania sygnałów z prawdziwych radarów policyjnych.
Opracowanie własne firmy NEOLINE

Nagrywanie wideo

Hybryda nagrywa w rozdzielczości Full HD z obsługą przepływności do 20 Mb/s. Wielosoczewkowa szklana optyka i matryca Sony zapewniają wysoką jakość wideo w każdym oświetleniu. Szeroki kąt widzenia 135 stopni pozwala objąć pięć pasów jezdni i pobocze.

Wyświetlacz skierowany na kierowcę

Zaletą konstrukcyjną NEOLINE X-COP 9300s jest wyświetlacz skierowany w stronę kierowcy. Kąt obrotu wyświetlacza jest optymalny i poprawia jego czytelność nawet przy słonecznej pogodzie, a ramki wokół wyświetlacza zapobiegają oślepianiu.

Zwiększona moc

Ze względu na powszechne stosowanie radarów policyjnych o małej mocy, w urządzeniu zainstalowano specjalną, powiększoną tubę, która zapewnia niezawodny odbiór sygnałów z "nieuchwytnych" radarów policyjnych. Dla niego stworzono specjalne ustawienie prędkości - "Auto turbo", które automatycznie włącza tryb "Turbo" po osiągnięciu zadanej prędkości.

Zwiększona antena GPS

Urządzenie posiada wbudowaną specjalną antenę GPS zapewniającą najdokładniejsze pozycjonowanie w każdym terenie. Antena o zwiększonych wymiarach 25x25 mm, umieszczona bezpośrednio pod górną pokrywą obudowy, która wraz z wydajnym modułem GPS zapewnia szybkie i stabilne połączenie z satelitami.

GPS na cały świat

Urządzenie posiada wbudowaną bazę radarów i kamer z całego świata: Rosji, Europy, USA, Uzbekistanu, Kazachstanu, Izraela, WNP, Turcji, Bliskiego Wschodu, Australii, itd. e bazie znajdują się dane o ponad stu tysiącach radarów. Aktualizacje odbywają się co miesiąc na stronie neoline.com.

Ochrona przed trudnymi warunkami atmosferycznymi

NEOLINE X-COP 9300s wyposażony jest w superkondensator. W przeciwieństwie do standardowej baterii, superkondensator zapewnia stabilną pracę urządzenia w niskich i wysokich temperaturach oraz charakteryzuje się długą żywotnością. Dzięki zastosowaniu superkondensatora rozwiązano wiele typowych problemów: przegrzewanie się, zagrożenie wybuchem baterii, utrata "ostatnich" plików.

Hot-Key

Użytkownik może samodzielnie ustawić funkcjonalność tego przycisku: zmiana jasności wyświetlacza, dodanie/usunięcie Strefy Zagrożenia lub Strefy Ciszy, uruchomienie nagrywania alarmowego.

Mocowanie 3M z aktywnym zasilaniem

W zestawie z urządzeniem znajduje się specjalny uchwyt z aktywnym zasilaniem (Neoline H91 3M Power) na taśmie 3M, który stabilnie mocuje hybrydę na przedniej szybie oraz umożliwia obrót urządzenia o 180 stopni do wykonywania zdjęć wewnątrz samochodu. W celu podłączenia uchwytu, w obudowie urządzenia, w złączu uchwytu, znajdują się specjalne styki.

Filtr CPL

W zestawie z urządzeniem użytkownik znajdzie unikalny filtr CPL specjalnie zaprojektowany dla hybrydy NEOLINE X-COP 9300s. Konieczne jest skuteczne wyeliminowanie odblasku słonecznego i odbicia szyby pojazdu od szyby przedniej.

Przewód bezpiecznikowy 3-pinowy i tryb parkowania

W zestawie z urządzeniem znajduje się specjalny kabel zasilający 12 / 24V Neoline Fuse Cord 3 Pin przeznaczony do podłączenia hybrydy bezpośrednio do sieci pokładowej pojazdu. Tryb "Parking" - gdy silnik jest wyłączony, GPS i moduł radaru zostaną wyłączone, natomiast rejestrator nadal pracuje i jest podłączony do sieci elektrycznej pojazdu. Po upływie ustawionego czasu hybryda przejdzie w tryb parkingowy. W momencie zadziałania G-sensora, wideo zostanie zapisane do folderu "Parking".

Alarmy wyświetlacza

W trybie wykrywania, wyświetlacz dostarcza wiele czytelnych informacji: rodzaj radaru policyjnego / rodzaj / sterowania ruchem / odległość do punktu GPS / średnia prędkość / ograniczenie prędkości / aktualna prędkość pojazdu / rodzaj przychodzącego sygnału / siła sygnału / wejście w strefę niebezpieczną lub strefę ciszy

Auto-Turbo

Dzięki tej funkcji użytkownik nie musi się martwić o przełączanie na bardziej czuły tryb detekcji podczas wjazdu na tor. Hybryda automatycznie zmieni aktualny tryb czułości na tryb Turbo po osiągnięciu zadanej prędkości. Użytkownik może więc ustawić cichy tryb "City", a po wjechaniu na autostradę i osiągnięciu prędkości np. 90 km/h, automatycznie włączy się tryb dalekiego zasięgu "Turbo".

Aktualizacja oprogramowania sprzętowego i bazy GPS

W momencie pojawienia się nowych firmware'ów i baz GPS, należy je zaktualizować za pomocą karty pamięci Micro SD. Najnowsze firmware'y i bazy GPS pozwolą Ci nie przegapić nowo zainstalowanych radarów i kamer policyjnych.

Specyfikacja

Typ HD Full HD
Liczba kamer 1
Rozdzielczość głównego aparatu/kamery 1920 x 1080 px
Kąt widzenia głównej kamery 135°
Sensor głównej kamery Sony
Maksymalna liczba klatek na sekundę 30 fps
Formaty kompresji MP4
Automatyczne nagrywanie Tak
Nagrywanie w pętli wideo Tak
Kolor produktu Czarny
Czujnik wstrząsów Tak
Wide Dynamic Range (WDR) Tak
Czujnik ruchu Tak
Tryb parkingowy Tak
Mapy głosowe Tak
Specyficzne cechy Wykrywanie sygnałów o szerokim zakresie częstotliwości (K, Laser, Ka, M, G), Powiadomienie o fotoradarach
Automatyczne wykrywanie Tak
Wyciszenie alarmu Tak
Raport radaru drogowego Tak
Tryb turbo Tak
Wykrywanie odległości 1500 m
Automatyczne wyłączanie Tak
Ilość trybów 4
Liczba soczewek 6
Typ filtra Antyodblaskowy CPL
Hot keys Tak
Wbudowany wyświetlacz Tak
Przekątna ekranu 2"
Typ wyświetlacza TFT
Obsługiwane typy kart pamięci MicroSD
Maksymalny rozmiar karty pamięci 128 GB
Wbudowane nośniki pamięci masowej Nie
Głośnik Tak
Wbudowany mikrofon Tak
Wi-Fi Nie
Bluetooth Nie
GPS Tak
Antena Wewnętrzne
Rodzaj zasilania Kondensator
Napięcie wejściowe DC 12 - 24 V
Zużycie prądu 240 - 600 mA
Zakres temperatur (eksploatacja) -10 - 60 °C
Instrukcja obsługi Tak
Filtr Tak
Taśma samoprzylepna Tak
Przewód zasilający dołączony Tak
Uchwyt(y) Tak
Przewody Tak
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Wideorejestrator Neoline X-COP 9300S wykrywacz radarów - GPS

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.