Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Sklep Marki Aranżacje Dla firm
Ekspresowa dostawa z Polski - Ponad 20 tys. produktów - 96% pozytywnych opinii
Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS + GOODRAM microSDXC 64GB class 10 UHS I + adapter Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS + GOODRAM microSDXC 64GB class 10 UHS I + adapter Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS + GOODRAM microSDXC 64GB class 10 UHS I + adapter Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS + GOODRAM microSDXC 64GB class 10 UHS I + adapter Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS + GOODRAM microSDXC 64GB class 10 UHS I + adapter Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS + GOODRAM microSDXC 64GB class 10 UHS I + adapter Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS + GOODRAM microSDXC 64GB class 10 UHS I + adapter Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS + GOODRAM microSDXC 64GB class 10 UHS I + adapter Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS + GOODRAM microSDXC 64GB class 10 UHS I + adapter Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS + GOODRAM microSDXC 64GB class 10 UHS I + adapter Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS + GOODRAM microSDXC 64GB class 10 UHS I + adapter

Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS + GOODRAM microSDXC 64GB class 10 UHS I + adapter

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą

Opis - Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS


Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS1

Wideorejestrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS kamera samochodowa Full HD Czarny

BLACKVUE DR750X-1CH PLUS to sprzęt, który wydatnie zwiększy bezpieczeństwo Twojego auta. Wyposażona w innowacyjne czujniki obrazu Sony STARVIS kamera samochodowa, która zapewni dodatkową ochronę Twoich 4 kółek, i to zarówno w trakcie jazdy, jak i podczas postoju.

Urządzenie oferuje doskonałą jakość obrazu w rozdzielczości Full HD i 60 klatkach na sekundę, niezależnie od pory dnia i aktualnego oświetlenia. Do tego, posiada moduł GPS, wbudowane Wi-Fi, łączność z chmurą BlackVue Cloud, a także system detekcji uderzeń i ruchu. Jednym zdaniem, jest to wielofunkcyjny wideorejestrator z najwyższej półki.

Innowacyjne przetworniki Sony STARVIS Full HD

Ta profesjonalna kamera samochodowa typu dashcam (do zamontowania na podsufitce) została wyposażona w podświetlane od tyłu przetworniki obrazu Sony STARVIS Full HD, które zapewniają doskonałą jakość obrazu niezależnie od ilości dostępnego światła. Sprzęt posiada możliwość nagrywania w rozdzielczości Full HD 1080p (60 klatek na sekundę) z szerokim kątem widzenia 139°, co gwarantuje najwyższy poziom rejestrowanego wideo. Ponadto, wysoka czułość przetworników i szeroki zakres dynamiczny sprawiają, że obraz jest płynny i wyraźny, z doskonale widocznymi szczegółami, które mogą okazać się niezwykle istotne w określonych sytuacjach.

Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS2
Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS3

System automatycznych czujników

Sprzęt posiada wbudowany system czujników wstrząsu oraz ruchu, które to automatycznie przełączają go w odpowiedni tryb zapisu. Podczas jazdy - normalny, podczas postoju - parkingowy (w którym kamera włącza się samoczynnie kiedy wykryje ruch przed obiektywem), lub tryb "zdarzenia", w którym to urządzenie rozpoczyna nagrywanie, gdy odpowiednie sensory wykryją przeciążenie np. podczas kolizji drogowej, i to niezależnie od tego czy auto jest w ruchu czy zostało zaparkowane. Co więcej, każdy z zapisanych plików trafia do folderu odpowiedniego dla trybu, w którym został zarejestrowany, więc znalezienie konkretnych materiałów nie będzie stanowiło problemu.

Kontrola nawet podczas parkowania

BLACKVUE DR750X-1CH PLUS posiada w zestawie 3-żyłowy przewód, który można podłączyć do instalacji elektrycznej naszego auta. W ten sposób, samochód jest chroniony nawet podczas parkowania i nie wymaga żadnych dodatkowych powerbanków czy baterii. Kamera przełączy się automatycznie w tryb parkingowy po wyłączeniu zapłonu pojazdu i wróci do zasilania z gniazdka zapalniczki po uruchomieniu silnika. Ponadto, w celu ochrony akumulatora auta przed nadmiernym rozładowaniem, akcesorium samoczynnie odetnie się od zasilania po ustalonym czasie (w aplikacji BlackVue App) lub razie spadku napięcia zasilającego.

Jeśli takie rozwiązanie problemu energii urządzenia nie jest dla Ciebie, to kamera jest również kompatybilna z szeregiem dodatkowych powerbanków i baterii, takimi jak BlackVue B-112 oraz B-124X.

Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS4
Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS5

GPS, Wi-Fi i opcjonalnie LTE

GPS - Wizualizuj lokalizację pojazdu na mapie i jego prędkość podczas odtwarzania zapisanego wideo.

Wi-Fi - Umożliwia połączenie z BlackVue za pomocą smartfona lub tabletu. Dostęp do sieci pozwala również wideorejestratorowi łączyć się z BlackVue Cloud, a co za tym idzie przeglądać zapisane pliki, zobaczyć podgląd „na żywo”, czy zmienić parametry pracy urządzenia.

LTE - Z opcjonalnym modułem łączności LTE, zyskujesz dostęp do BlackVue Cloud gdziekolwiek jesteś, bez konieczności korzystania z mobilnych hot-spotów.

Ochrona najważniejszych nagrań

Domyślnie wideorejestratory nagrywają w pętli, nadpisując starsze pliki, gdy pamięć jest pełna. Jednak może się zdarzyć, że zastąpione zostaną wyjątkowo ważne nagrania np. z momentu uszkodzenia auta. Kamera BlackVue może zapobiegać takim sytuacjom chroniąc do 50 filmów zdarzeń - wyzwalanych ręcznie lub przez uderzenia. Dzięki tej funkcji, możesz mieć pewność, że w newralgicznych momentach zawsze będziesz miał odpowiedni dowód wideo.

Z kolei wykorzystywany przez sprzęt system zarządzania plikami, polepsza stabilność rejestracji, a przy tym zmniejsza częstotliwość formatowania karty micro SD, zwiększając w ten sposób jej żywotność. Ponadto, gdy ów nośnik danych ulegnie uszkodzeniu, urządzenie poinformuje o awarii za pomocą ostrzeżenia głosowego.

Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS6
Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS7

Przeglądaj i zarządzaj - BlackVue App & BlackVue Viewer

Wszelkie nagrania możesz w każdej chwili podejrzeć za pomocą smartfonowej aplikacji BlackVue App (Android i iOS) lub przeglądarki BlackVue Viewer (Windows oraz Mac OS). Obie opcje pozwalają również na odczytanie dodatkowych parametrów jazdy zarejestrowanych przez kamerę, takich jak prędkość i pozycja auta na mapie. Do tego, przeglądarka ma także możliwość określenia pozycji GPS wg współrzędnych, odtworzenie przebytej trasy, czy odczyt wykresów z czujnika wstrząsów.

BlackVue Cloud czyli dostęp zawsze i wszędzie

Dzięki usłudze chmury BlackVue Cloud, połączysz się ze swoją kamerą o dowolnej porze i z dowolnego miejsca na świecie. Całkowicie zdalnie, możesz korzystać z opcji podglądu na żywo, tworzyć kopie zapasowe ważnych plików, a także otrzymywać powiadomienia o zdarzeniach prosto na swój telefon. Ponadto, możesz odtwarzać i pobierać filmy z pamięci wideorejestratora lub chmury gdziekolwiek jesteś i... komunikować się głosowo bezpośrednio poprzez kamerę.

Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS8
Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS9

Ostry jak brzytwa obraz w 60 kl./s

BLACKVUE DR750X-1CH PLUS rejestruje obraz z szybkością 60 klatek na sekundę, co sprawia, że nawet jadąc z większą prędkością obraz jest zawsze ostry jak brzytwa. Przy owych 60 fps, rozmycie ruchu jest znacznie mniejsze, a co za tym idzie, kamera może lepiej uchwycić każdy szczegół, z tablicami rejestracyjnymi na czele.

UWAGA: Warto pamiętać, że im wyższe ustawienie jakości obrazu tym większy rozmiar pliku i wydłużony czas przesyłu danych.

Moduł łączności LTE (opcjonalnie)

Jeżeli zależy Ci na możliwości połączenia się z kamerą gdziekolwiek jesteś, możesz wyposażyć ją w dedykowany moduł internetowy BlackVue CM100LTE. Z tym dodatkowym urządzeniem oraz włożoną do niego kartą Nano SIM, Twój wideorejestrator zyska stały dostęp do sieci, a co za tym idzie, Ty otrzymasz szereg wyjątkowych możliwości oferowanych przez BlackVue Cloud. Moduł zasilany jest bezpośrednio z kamery samochodowej (przez port USB), więc nie ma konieczności wymiany baterii, czy ładowania go z instalacji elektrycznej auta.

Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS10
Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS11

Rozbuduj swój system bezpieczeństwa

Oprócz modułu LTE do wideorejestratora DR750X-1CH PLUS można również podłączyć dodatkową kamerę, jedną z 3 dostępnych modeli - standardową, IR lub TRUCK. Nadprogramowe urządzenie może zostać umieszczone np. z tyłu pojazdu żeby zapewnić ochronę Twojemu autu również tej strony. Bez problemu jednokanałowy sprzęt, może zmienić się w dwukanałowy system bezpieczeństwa, który obejmie swoimi czujnymi oczyma oba najbardziej newralgiczne obszary pojazdu.

Zawartość opakowania:

- Rejestrator (moduł przedni) z uchwytem
- Przewód zasilający (około 4,5 m)
- Karta pamięci MicroSD BlackVue MLC 32GB
- Klipsy montażowe do kabli
- Taśma dwustronna
- Adapter USB
- Podważacz
- Przewód 3-żyłowy do zasilania kamery bezpośrednio z instalacji elektrycznej

Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS12

Opis - GOODRAM microSDXC 64GB class 10 UHS I + adapter - M1AA-0640R12

GOODRAM microSDXC 64GB class 10 UHS I + adapter1
GOODRAM microSDXC 64GB class 10 UHS I + adapter2

M1A0 microCARD

Karty pamięci microCARD z interfejsem UHS-I idealnie sprawdzą się w najnowocześniejszych urządzeniach. Szybki interfejs UHS-I pozwoli na pełne wykorzystanie atutów smartfonów, tabletów, czy innych urządzeń wyposażonych w slot microSD

SZYBKI INTERFEJS UHS-I

W karcie zastosowano szybki interfejs UHS-I, który znacząco wpływa na zwiększenieparametrów pracy do 100 MB/s (odczyt) i od 10 MB/s (zapis). Ma to bezpośredni wpływ na jakość i niezawodność wykonywanych operacji.

GOODRAM microSDXC 64GB class 10 UHS I + adapter3
GOODRAM microSDXC 64GB class 10 UHS I + adapter4

SZEROKIE ZASTOSOWANIE

Dzięki klasie szybkości UHS-I karta GOODRAM pozwala na uchwycenie idealnego ujęcia na każdym urządzeniu – nie ważne czy w kamerze sportowej, smartfonie, czy innym urządzeniu wyposażonym w slot microSD.

UCHWYĆ NAJLEPSZY MOMENT

Adapter zawarty w zestawie M1AA zwiększa funkcjonalność karty microCARD. Dzięki adapterowi karta microCARD może być używana w aparatach PC i laptopach z gniazdem kart SD.

GOODRAM microSDXC 64GB class 10 UHS I + adapter5
GOODRAM microSDXC 64GB class 10 UHS I + adapter6

WIECZYSTA GWARANCJA I WYTRZYMAŁOŚĆ

Cechy Kar ty pamięci M1AA to: odporność na wstrząsy, promienie RTG, promieniowaniemagnetyczne, czy wodoodporność. Dzięki najwyższej jakości, staranie wyselekcjonowanymkomponentom sprawdzą się idealnie w ekstremalnych warunkach. Wszystkie karty pamięci serii GOODRAM zostały objęte dożywotnią gwarancją na dowód staranności jakie polski producent wkłada w ich produkcję.

GOODRAM microSDXC 64GB class 10 UHS I + adapter7
GOODRAM microSDXC 64GB class 10 UHS I + adapter8
Wydajność
Typ HDFull HD
Liczba kamer1
Rozdzielczość głównego aparatu/kamery1920 x 1080 px
Kąt widzenia głównej kamery139°
Sensor głównej kamerySony STARVIS CMOS
Formaty kompresjiH.264
Czujnik ruchuTak
Nagrywanie w pętli wideoTak
Kolor produktuCzarny
Czujnik wstrząsówTak
Tryb parkingowyTak
Liczba kanałów1 kan.
Kompatybilny z iOSTak
Sterowanie za pomocą urządzenia z AndroidemTak
Maksymalna liczba klatek na sekundę60 fps
Rozdzielczość czujnika głównej kamery2,1 MP
Tryb nocnyTak
Wyświetlacz
Wbudowany wyświetlaczNie
Nośnik danych
Obsługiwane typy kart pamięciMicroSD (TransFlash)
Maksymalny rozmiar karty pamięci256 GB
Wbudowane nośniki pamięci masowejNie
Audio
GłośnikTak
MikrofonTak
Nagrywanie dźwiękuTak
Porty i interfejsy
Wi-FiTak
BluetoothNie
GPSTak
GLONASSTak
Wsparcie aplikacjiTak
4G LTEOpcjonalnie
Moc
Rodzaj zasilaniaKondensator
Napięcie pracy12 V
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne)24 V
Waga i rozmiary
Szerokość produktu118,5 mm
Wysokość produktu36 mm
Waga produktu103 g
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)-20 - 85 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)-20 - 85 °C
Certyfikaty
CertyfikatyFCC, ISED, CE, UKCA, RoHS, Telec, WEEE
Zawartość opakowania
Liczba kamer1
Instrukcja obsługiTak
Przewód zasilający dołączonyTak
Klips do kablaTak
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS + GOODRAM microSDXC 64GB class 10 UHS I + adapter

Ocena produktu: Wideorejstrator BLACKVUE DR750X-1CH PLUS + GOODRAM microSDXC 64GB class 10 UHS I + adapter

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Activejet Apple Gudsen Huawei KARCHER MIO Nikon
do góry