WITRYNA 40CM PAFOS BIAŁA
202,70 zł
Produkt Dostępny
Oczekiwany czas wysyłki: 5-7 dni
Dostawa już od 67,90 zł
Przesyłka kurierska
67,90 zł
- Szerokość produktu: 290 mm
- Głębokość produktu: 400 mm
- Wysokość produktu: 2000 mm
Specyfikacja
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Materiały | Płyta wiórowa |
| Kolor produktu | Biały |
| Styl | Nowoczesny |
| Ilość drzwi | 0 drzw. |
| Ilość szuflad | 0 szuf. |
| Ilość półek | 6 |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 2000 mm |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
WITRYNA 40CM PAFOS BIAŁA
Trwa wczytywanie...